OFFICIEEL: Evra keert terug naar de Premier League

62 stemmen
OFFICIEEL: Evra keert terug naar de Premier League

Patrice Evra keert mogelijk terug in de Premier League. De Franse verdediger, in het verleden jarenlang actief bij Manchester United, werd in november ontslagen door Olympique Marseille vanwege ontoelaatbaar gedrag. Sindsdien zit hij zonder club en daarvan wil West Ham United profiteren. Dat schrijft Sky Sports.


De 36-jarige Evra raakte een maand of drie geleden in opspraak, toen hij een supporter van Marseille te lijf ging tijdens de warming-up voorafgaand aan het Europa League-duel met Vitoria Guimaraes. Hij voelde zich racistisch bejegend door enkele aanhangers van zijn club en deelde een rake karatetrap uit. De schop leverde hem niet alleen een rode kaart op, maar ook zijn ontslag bij de Franse formatie.

West Ham United wil nu gebruik maken van de transfervrije status van Evra, die van 2006 tot 2014 actief was bij Manchester United. In de zomer van 2014 verkaste hij naar Juventus, waarna in januari 2017 de overgang naar Marseille volgde. Zijn dienstverband bij Marseille bleef beperkt tot zo'n tien maanden.

UPDATE 07/02

West Ham maakte zijn komst officieel bekend.

Mooie club voor Evra?

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

23
23
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

297
297
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

228
228
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

294
294
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

31
31
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

183
183
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

39
39
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

501
501
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

453
453
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

348
348
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

395
395
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

142
142
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

690
690
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

322
322
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws