Dilemma voor Club Brugge: "Alibispeler of risico"

492
Dilemma voor Club Brugge:

Club Brugge blijft na de 3-3 kopzorgen hebben over zijn verdediging. Ook de doelman ontsnapte niet, want Vladimir Gabulov kon in zijn eerste vijf wedstrijden niet overtuigen. De roep om Kenneth Vermeer een kans te geven werd de voorbije dagen dan ook alsmaar luider en naar verluidt zou de Nederlander tegen Standard ook tussen de palen staan.


Ivan Leko hakt daarmee een bijzonder moeilijke knoop door, want bij elke keuze die hij maakt zijn er verliezers. "Als Leko verandert, verkoopt hij Gabulov een tik waar zelfs een stuurs ogende Rus eens van duizelt. Gabulov arriveerde in Brugge bulkend van het vertrouwen. Hem nu passeren betekent een potentieel einde van een doelman die 34 is en tot het einde van volgend seizoen tekende. Vermeer is huurling. Lekker zag het er niet uit, die tweede tegengoal van Charleroi. Maar een doelman verdient vertrouwen. En wat als Vermeer dan in de fout gaat? Ga je die dan ook wisselen?", weet Het Nieuwsblad.

Maar er is dus ook de andere zijde van de medaille. '
Vijf matchen heeft de Rus nu achter de rug en daarin was het eerder wachten op zijn eerste flater dan op de eerste keer dat hij punten zou pakken voor blauw-zwart. Gabulov is geen meerwaarde, eerder een alibispeler die in het doel wordt geplaatst om toch maar iemand tussen die twee palen te hebben staan. Gabulov straalt ervaring uit, maar oogt weinig atletisch, technisch lang niet volmaakt. Toen hij zondag de kans kreeg om zich bij het schot van Gaëtan Hendrickx te onderscheiden, kwam hij pijnlijk tekort. Gabulov maakt het verschil niet. En die vaststelling moet bij Club in de titelstrijd meer twijfels oproepen dan een lukrake flater."

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Maakt Leko de juiste keuze door Vermeer in doel te zetten?

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

68
68
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

26
26
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

25
25
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

215
215
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

19
19
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

346
346
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

35
35
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

606
606
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

56
56
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

514
514
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

208
208
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1007
1007
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

159
159
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

209
209
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

314
314
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

250
250
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

299
299
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws