Doelman van het Jaar? "Hij was de regelmatigste"

door
Doelman van het Jaar?

Volgende woensdag wordt de Gouden Schoen uitgereikt en traditiegetrouw worden op het bijhorende gala ook nog een aantal andere prijzen verdeeld. Zo wordt ook de Doelman van het Jaar verkozen. In tegenstelling tot voor de hoofdprijs lijkt er in deze categorie geen uitgesproken favoriet.


"We hebben een aantal goeie keepers in België, maar het was in 2017 bij iedereen een beetje met hoogtes en laagtes", weet ook Philippe Vande Walle in Het Laatste Nieuws. "Sommigen, zoals Bolat en Ochoa, zijn ook pas in de zomer aangekomen. Dat maakt het net iets moeilijker om hen nu al als doelman van het jaar te tippen."

"
Doe mij maar Nicolas Penneteau. Naar mijn mening is hij de meest regelmatige van alle doelmannen in de hoogste voetbalklasse. Zijn aandeel in het succes van Charleroi valt niet te onderschatten. Ik zou Kalinic op twee zetten. Hij begon ijzersterk bij Gent, maar daarna ging hij van een zeer goede doelman naar een goede doelman. Een beetje die hoogtes en laagtes, waarop ik in het begin doelde."

Op drie zou de keeperstrainer voor Hendrik Van Crombrugge kiezen. "
Het is inderdaad vreemd om de keeper te noemen met momenteel het hoogst aantal tegendoelpunten in de Jupiler Pro League, ik weet het. Toch is de situatie bij Eupen voor een doelman als Van Crombrugge dankbaar. Hij krijgt er in de huidige situatie veel werk op te knappen en dat zijn uiteraard meer kansen op onderscheiding."

LEES OOK: AA Gent bijt tanden stuk, verlies voor Cercle Brugge

Wie moet de Doelman van het Jaar worden?

Meest recent

'Real Madrid jaagt op nieuwe galáctico'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

2
2
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

109
109
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

51
51
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

105
105
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

68
68
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

105
105
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1088
1088
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

189
189
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

81
81
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

47
47
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

616
616
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

166
166
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

229
229
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

811
811
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

915
915
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

96
96
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

241
241
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

108
108
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

202
202
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

130
130
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

125
125
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

526
526
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

249
249
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

63
63

Meer sportnieuws