Waarschuwing voor Club: "Geen garantie dat hij elke week zo goed is"

door
Waarschuwing voor Club:

Club Brugge leverde in zijn eerste wedstrijd van 2018 alweer een indrukwekkende prestatie af en rolde Charleroi op met 5-1. Er was daarbij weer lof voor 'usual suspects' Vormer en Vanaken, maar de man die na afloop het meest geprezen werd, was Jordy Clasie. De Nederlander kreeg nog eens een basisplaats en was outstanding.


Heel wat analisten vinden dat Ivan Leko nu niet meer om Clasie heen kan, maar dat ziet Eddy Snelders toch anders. "Dat hij tegen Charleroi sterk voor de dag kwam, is geen garantie dat hij elke week zo goed is", waarschuwt hij in Het Nieuwsblad. "In zijn invalbeurten vond ik hem tot nu toe niet altijd zo indrukwekkend."

"
Wat niet wil zeggen dat je hem niet kan gebruiken. Ik zie voor Clasie vooral een rol weggelegd in de thuismatchen, wanneer Club veel balbezit heeft en op een kleine ruimte speelt. Als je dan, naast Vormer en Vanaken, nog iemand hebt in dat middenveld die de opbouw kan verzorgen, is dat een extra troef."

POLL: Wie moet Leko tegen Antwerp opstellen?

Meest recent

'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

18
18
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

23
23
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

62
62
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

177
177
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

250
250
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

322
322
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

118
118
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

192
192
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

123
123
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

142
142
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

142
142
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

234
234
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

76
76
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

205
205
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

438
438
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1307
1307
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

244
244
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

460
460
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

291
291
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

371
371

Meer sportnieuws