OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

door
OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

Club Brugge is na de transfers van Vladimir Gabulov en Krépin Diatta nog niet klaar op de transfermarkt. Zo zoekt het onder meer nog een extra vleugelback. Trainer Ivan Leko heeft zijn oog alvast laten vallen op een sterkhouder van KV Mechelen.

De 28-jarige Ivan Tomecak kan Club immers bekoren. De flankverdediger staat al een tijdje op het verlanglijstje van Blauw-Zwart en hij kwam afgelopen zomer gratis naar Mechelen, waar hij al snel een steunpilaar werd. De transfer lijkt zelfs in een stroomversnelling te zijn geraakt. Zo meldt David Van den Broeck, KVM-watcher voor Het Nieuwsblad, dat Mechelen een prioriteit heeft gemaakt van een nieuwe rechtsback omdat er 'ernstig rekening gehouden wordt' met een vertrek van Tomecak richting Jan Breydel.


Zowat alle kranten melden op maandagochtend dat de overgang van Tomecak naar de leider uit de Jupiler Pro League zo goed als in kannen en kruiken is. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer maandag zelfs al afgerond. Club heeft naar verluidt al een akkoord met de speler zelf en zou nog enkele details moeten uitklaren om tot een overeenkomst met KV Mechelen te komen. In totaal zouden de West-Vlamingen zo'n anderhalf miljoen euro betalen.

UPDATE 20u48
De kogel zou nu ook helemaal door de kerk zijn: Ivan Tomecak is een speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws vonden ook Club Brugge en KV Mechelen vandaag een akkoord over de laatste details en verhuist de rechtsachter voor 1,5 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion. Tomecak zou nu alleen nog de verplaatsing zien te maken van Lepe, waar hij met KV Mechelen op stage was, naar het oefenkamp van Club in Sotogrande. Het Nieuwsblad meldt dat de Kroaat voor 3,5 jaar zal tekenen en dat German Mera in ruil naar Mechelen trekt. Of de Colombiaan verhuurd of verkocht wordt, is nog niet duidelijk.

UPDATE 20u58
Club Brugge heeft de transfer nu ook bevestigd. Over Mera wordt er nog niet gerept.


LEES OOK: 'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

76
76
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

66
66
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

25
25
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

338
338
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

398
398
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

130
130
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

267
267
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

86
86
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

568
568
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

121
121
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

127
127
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

370
370
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

415
415
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

147
147
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

563
563
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

641
641
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

214
214
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

526
526
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

79
79
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

910
910
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

747
747
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws