OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

door
OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

Club Brugge is na de transfers van Vladimir Gabulov en Krépin Diatta nog niet klaar op de transfermarkt. Zo zoekt het onder meer nog een extra vleugelback. Trainer Ivan Leko heeft zijn oog alvast laten vallen op een sterkhouder van KV Mechelen.

De 28-jarige Ivan Tomecak kan Club immers bekoren. De flankverdediger staat al een tijdje op het verlanglijstje van Blauw-Zwart en hij kwam afgelopen zomer gratis naar Mechelen, waar hij al snel een steunpilaar werd. De transfer lijkt zelfs in een stroomversnelling te zijn geraakt. Zo meldt David Van den Broeck, KVM-watcher voor Het Nieuwsblad, dat Mechelen een prioriteit heeft gemaakt van een nieuwe rechtsback omdat er 'ernstig rekening gehouden wordt' met een vertrek van Tomecak richting Jan Breydel.


Zowat alle kranten melden op maandagochtend dat de overgang van Tomecak naar de leider uit de Jupiler Pro League zo goed als in kannen en kruiken is. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer maandag zelfs al afgerond. Club heeft naar verluidt al een akkoord met de speler zelf en zou nog enkele details moeten uitklaren om tot een overeenkomst met KV Mechelen te komen. In totaal zouden de West-Vlamingen zo'n anderhalf miljoen euro betalen.

UPDATE 20u48
De kogel zou nu ook helemaal door de kerk zijn: Ivan Tomecak is een speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws vonden ook Club Brugge en KV Mechelen vandaag een akkoord over de laatste details en verhuist de rechtsachter voor 1,5 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion. Tomecak zou nu alleen nog de verplaatsing zien te maken van Lepe, waar hij met KV Mechelen op stage was, naar het oefenkamp van Club in Sotogrande. Het Nieuwsblad meldt dat de Kroaat voor 3,5 jaar zal tekenen en dat German Mera in ruil naar Mechelen trekt. Of de Colombiaan verhuurd of verkocht wordt, is nog niet duidelijk.

UPDATE 20u58
Club Brugge heeft de transfer nu ook bevestigd. Over Mera wordt er nog niet gerept.


LEES OOK: KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

Goede transfer van Club?

Meest recent

Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

0
0
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

18
18
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

4
4
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

32
32
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

37
37
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

21
21
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

66
66
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

24
24
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

199
199
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

90
90
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

99
99
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

177
177
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

268
268
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

357
357
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

301
301
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

363
363
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

66
66
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

269
269
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

487
487
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

418
418
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111

Meer sportnieuws