OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

434 stemmen
OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

Club Brugge is na de transfers van Vladimir Gabulov en Krépin Diatta nog niet klaar op de transfermarkt. Zo zoekt het onder meer nog een extra vleugelback. Trainer Ivan Leko heeft zijn oog alvast laten vallen op een sterkhouder van KV Mechelen.

De 28-jarige Ivan Tomecak kan Club immers bekoren. De flankverdediger staat al een tijdje op het verlanglijstje van Blauw-Zwart en hij kwam afgelopen zomer gratis naar Mechelen, waar hij al snel een steunpilaar werd. De transfer lijkt zelfs in een stroomversnelling te zijn geraakt. Zo meldt David Van den Broeck, KVM-watcher voor Het Nieuwsblad, dat Mechelen een prioriteit heeft gemaakt van een nieuwe rechtsback omdat er 'ernstig rekening gehouden wordt' met een vertrek van Tomecak richting Jan Breydel.


Zowat alle kranten melden op maandagochtend dat de overgang van Tomecak naar de leider uit de Jupiler Pro League zo goed als in kannen en kruiken is. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer maandag zelfs al afgerond. Club heeft naar verluidt al een akkoord met de speler zelf en zou nog enkele details moeten uitklaren om tot een overeenkomst met KV Mechelen te komen. In totaal zouden de West-Vlamingen zo'n anderhalf miljoen euro betalen.

UPDATE 20u48
De kogel zou nu ook helemaal door de kerk zijn: Ivan Tomecak is een speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws vonden ook Club Brugge en KV Mechelen vandaag een akkoord over de laatste details en verhuist de rechtsachter voor 1,5 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion. Tomecak zou nu alleen nog de verplaatsing zien te maken van Lepe, waar hij met KV Mechelen op stage was, naar het oefenkamp van Club in Sotogrande. Het Nieuwsblad meldt dat de Kroaat voor 3,5 jaar zal tekenen en dat German Mera in ruil naar Mechelen trekt. Of de Colombiaan verhuurd of verkocht wordt, is nog niet duidelijk.

UPDATE 20u58
Club Brugge heeft de transfer nu ook bevestigd. Over Mera wordt er nog niet gerept.


LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Goede transfer van Club?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

86
86
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

48
48
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

85
85
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

81
81
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

174
174
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

453
453
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

537
537
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

647
647
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

165
165
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

410
410
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

122
122
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

455
455
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

515
515
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws