OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

door
OFFICIEEL: Kogel is helemaal door de kerk voor derde aanwinst Club Brugge

Club Brugge is na de transfers van Vladimir Gabulov en Krépin Diatta nog niet klaar op de transfermarkt. Zo zoekt het onder meer nog een extra vleugelback. Trainer Ivan Leko heeft zijn oog alvast laten vallen op een sterkhouder van KV Mechelen.

De 28-jarige Ivan Tomecak kan Club immers bekoren. De flankverdediger staat al een tijdje op het verlanglijstje van Blauw-Zwart en hij kwam afgelopen zomer gratis naar Mechelen, waar hij al snel een steunpilaar werd. De transfer lijkt zelfs in een stroomversnelling te zijn geraakt. Zo meldt David Van den Broeck, KVM-watcher voor Het Nieuwsblad, dat Mechelen een prioriteit heeft gemaakt van een nieuwe rechtsback omdat er 'ernstig rekening gehouden wordt' met een vertrek van Tomecak richting Jan Breydel.


Zowat alle kranten melden op maandagochtend dat de overgang van Tomecak naar de leider uit de Jupiler Pro League zo goed als in kannen en kruiken is. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de transfer maandag zelfs al afgerond. Club heeft naar verluidt al een akkoord met de speler zelf en zou nog enkele details moeten uitklaren om tot een overeenkomst met KV Mechelen te komen. In totaal zouden de West-Vlamingen zo'n anderhalf miljoen euro betalen.

UPDATE 20u48
De kogel zou nu ook helemaal door de kerk zijn: Ivan Tomecak is een speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws vonden ook Club Brugge en KV Mechelen vandaag een akkoord over de laatste details en verhuist de rechtsachter voor 1,5 miljoen euro naar het Jan Breydelstadion. Tomecak zou nu alleen nog de verplaatsing zien te maken van Lepe, waar hij met KV Mechelen op stage was, naar het oefenkamp van Club in Sotogrande. Het Nieuwsblad meldt dat de Kroaat voor 3,5 jaar zal tekenen en dat German Mera in ruil naar Mechelen trekt. Of de Colombiaan verhuurd of verkocht wordt, is nog niet duidelijk.

UPDATE 20u58
Club Brugge heeft de transfer nu ook bevestigd. Over Mera wordt er nog niet gerept.


LEES OOK: KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Goede transfer van Club?

Meest recent

Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

9
9
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

66
66
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

58
58
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

53
53
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

103
103
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

113
113
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

57
57
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

59
59
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

152
152
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

187
187
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

128
128
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

165
165
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

153
153
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

325
325
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

436
436
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

144
144
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

218
218
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

474
474
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

120
120
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

300
300

Meer sportnieuws