Strijd om Gouden Stier groeit: "Ik wil die trui dragen"

door
Strijd om Gouden Stier groeit:

Groots is de strijd om de Gouden Stier dit seizoen niet echt, maar spannend is ze wel. Isaac Kiese Thelin is voorlopig de topschutter met tien doelpunten, maar Teddy Chevalier, Henry Onyekuru en Kaveh Rezaei dringen stevig aan. Die eerste scoorde zaterdag in Genk opnieuw twee keer.


"Ik wil natuurlijk die trui eens dragen maar ik wil vooral winnen", geeft de spits van KV Kortrijk aan in Het Laatste Nieuws. "Daarvoor werken wij ons uit de naad met de hele ploeg. Als je ziet hoe Perbet, De Smet, Ouali en Stojanovic helpen verdedigen, dan kun je zeggen dat we de punten als team pakken."

KV Kortrijk is inderdaad aan een knappe reeks bezig. "Anderhalve maand geleden keken we naar onder, nu zou je al geneigd zijn om te kijken hoeveel punten te nog van de zesde plaats verwijderd bent. Maar mijn hoofd breng je niet op hol: laat ons eerst thuis winnen van Standard en in de beste omstandigheden de korte vakantie ingaan."

LEES OOK: ‘KAA Gent wandelen gestuurd, JPL-clubs willen Kadri kapen’

🔥 Populair bij onze lezers

Schandaal rond Yamal escaleert: Spanje grijpt in
Schandaal rond Yamal escaleert: Spanje grijpt in

Kan Chevalier topschutter worden?

Meest recent

'Genk wil zwaar uitpakken: terugkeer publiekslieveling'

KRC Genk werkt zaterdag tegen Rayo Vallecano zijn generale repetitie af voor de competitieopener ...

75
75
Schandaal rond Yamal escaleert: Spanje grijpt in

De storm rond het verjaardagsfeest van Lamine Yamal lijkt nog lang niet te gaan liggen. Ondanks ...

71
71
Totale afgang Ten Hag: Leverkusen vernederd door U20

Na zijn veelbesproken ontslag bij Manchester United, heeft Erik ten Hag sinds deze zomer een nieuwe ...

56
56
'Hoofdpijn voor Renard: géén herkansing topverdiener'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk slagkrachtig op de zomerse transferperiode. Maar na het ...

181
181
Opstelling Club: nieuwkomer én verrassing in basiself

Zondagavond is het zover, dan wordt het Belgische voetbalseizoen op gang getrapt met de supercup. ...

552
552
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

246
246
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

460
460
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

606
606
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

406
406
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

978
978
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

168
168
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

680
680
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

113
113
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

74
74
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

304
304
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1967
1967
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

154
154
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

106
106
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

283
283
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

576
576
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1334
1334
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

860
860
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

312
312
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1255
1255
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

496
496

Meer sportnieuws