Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

door
Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

Kevin D. werd een maand geleden opgepakt door de politie in Brugge nadat hij herkent werd op camerabeelden tijdens de rellen na de wedstrijd tussen Club Brugge en Antwerp, vlak bij het Jan Breydelstadion. Toen de politie zijn GSM controleerde werden er wel heel erg vreemde beelden ontdekt. Op de GSM stonden namelijk foto's van stoffelijke resten en zelfs een schedel met een hakenkruis in gekerfd.

De man in kwestie is een dertigjarige grafdelver die beelden maakte van opgegraven lichamen en die vervolgens doorstuurde naar zijn collega's. Toen de speurders zijn gsm onderzochten, geloofden ze hun ogen niet. Ze ontdekten het ene lugubere beeld na het andere. Dat meldt Het Nieuwsblad.

“Ik weet dat het fout was om die foto’s te maken”, gaf hij deze week toe in een politieverhoor. “Het zal zeker niet meer gebeuren. Wij krijgen bonussen per lijk dat we opgraven. Om dat te kunnen ­bewijzen, nam ik er foto’s van. Maar ik besef nu dat ik het niet had mogen doen. En al zeker dat ik de beelden niet had mogen doorsturen. Ik heb ook ooit gevonden sieraden verkocht en één keertje een hakenkruis in een schedel gekerfd. Het was speels bedoeld, zeker niet uit overtuiging.”

Wedstrijden Club Brugge
Kevin D. verscheen gistermorgen voor de tweede keer voor de Brugse raad­kamer voor zijn rol bij de voetbalrellen. De raadkamer wou hem vrijlaten onder voorwaarden: vier uur voor en vier uur na de wedstrijden van Club Brugge moest hij thuisblijven, maar dat werd afgekeurd. Wellicht riskeert de grafdelver nu ook een extra vervolging wegens grafschennis en zijn nazistische sympathieën. Op grafschennis staat een gevangenisstraf van maximaal twee jaar. Voor de diefstal van de gouden tand en ring riskeert hij een celstraf van vijf jaar.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

Meest recent

Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

42
42
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

14
14
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

93
93
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

57
57
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

36
36
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

61
61
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

245
245
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

105
105
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

303
303
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

292
292
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

157
157
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

250
250
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

72
72
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

52
52
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

83
83
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

773
773
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

153
153
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

455
455
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

314
314
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

104
104
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

163
163
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

264
264
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

130
130
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

607
607

Meer sportnieuws