Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

0 stemmen
Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

Kevin D. werd een maand geleden opgepakt door de politie in Brugge nadat hij herkent werd op camerabeelden tijdens de rellen na de wedstrijd tussen Club Brugge en Antwerp, vlak bij het Jan Breydelstadion. Toen de politie zijn GSM controleerde werden er wel heel erg vreemde beelden ontdekt. Op de GSM stonden namelijk foto's van stoffelijke resten en zelfs een schedel met een hakenkruis in gekerfd.

De man in kwestie is een dertigjarige grafdelver die beelden maakte van opgegraven lichamen en die vervolgens doorstuurde naar zijn collega's. Toen de speurders zijn gsm onderzochten, geloofden ze hun ogen niet. Ze ontdekten het ene lugubere beeld na het andere. Dat meldt Het Nieuwsblad.

“Ik weet dat het fout was om die foto’s te maken”, gaf hij deze week toe in een politieverhoor. “Het zal zeker niet meer gebeuren. Wij krijgen bonussen per lijk dat we opgraven. Om dat te kunnen ­bewijzen, nam ik er foto’s van. Maar ik besef nu dat ik het niet had mogen doen. En al zeker dat ik de beelden niet had mogen doorsturen. Ik heb ook ooit gevonden sieraden verkocht en één keertje een hakenkruis in een schedel gekerfd. Het was speels bedoeld, zeker niet uit overtuiging.”

Wedstrijden Club Brugge
Kevin D. verscheen gistermorgen voor de tweede keer voor de Brugse raad­kamer voor zijn rol bij de voetbalrellen. De raadkamer wou hem vrijlaten onder voorwaarden: vier uur voor en vier uur na de wedstrijden van Club Brugge moest hij thuisblijven, maar dat werd afgekeurd. Wellicht riskeert de grafdelver nu ook een extra vervolging wegens grafschennis en zijn nazistische sympathieën. Op grafschennis staat een gevangenisstraf van maximaal twee jaar. Voor de diefstal van de gouden tand en ring riskeert hij een celstraf van vijf jaar.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

0
0
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

31
31
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

111
111
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

53
53
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

74
74
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

386
386
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

97
97
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

144
144
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

528
528
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

64
64
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

252
252
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

376
376
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1335
1335
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

568
568
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

189
189
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

209
209
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

843
843
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

618
618
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

209
209
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws