Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

door
Politie doet wel héél erg macabere ontdekking op GSM van Club Brugge-hooligan

Kevin D. werd een maand geleden opgepakt door de politie in Brugge nadat hij herkent werd op camerabeelden tijdens de rellen na de wedstrijd tussen Club Brugge en Antwerp, vlak bij het Jan Breydelstadion. Toen de politie zijn GSM controleerde werden er wel heel erg vreemde beelden ontdekt. Op de GSM stonden namelijk foto's van stoffelijke resten en zelfs een schedel met een hakenkruis in gekerfd.

De man in kwestie is een dertigjarige grafdelver die beelden maakte van opgegraven lichamen en die vervolgens doorstuurde naar zijn collega's. Toen de speurders zijn gsm onderzochten, geloofden ze hun ogen niet. Ze ontdekten het ene lugubere beeld na het andere. Dat meldt Het Nieuwsblad.

“Ik weet dat het fout was om die foto’s te maken”, gaf hij deze week toe in een politieverhoor. “Het zal zeker niet meer gebeuren. Wij krijgen bonussen per lijk dat we opgraven. Om dat te kunnen ­bewijzen, nam ik er foto’s van. Maar ik besef nu dat ik het niet had mogen doen. En al zeker dat ik de beelden niet had mogen doorsturen. Ik heb ook ooit gevonden sieraden verkocht en één keertje een hakenkruis in een schedel gekerfd. Het was speels bedoeld, zeker niet uit overtuiging.”

Wedstrijden Club Brugge
Kevin D. verscheen gistermorgen voor de tweede keer voor de Brugse raad­kamer voor zijn rol bij de voetbalrellen. De raadkamer wou hem vrijlaten onder voorwaarden: vier uur voor en vier uur na de wedstrijden van Club Brugge moest hij thuisblijven, maar dat werd afgekeurd. Wellicht riskeert de grafdelver nu ook een extra vervolging wegens grafschennis en zijn nazistische sympathieën. Op grafschennis staat een gevangenisstraf van maximaal twee jaar. Voor de diefstal van de gouden tand en ring riskeert hij een celstraf van vijf jaar.

LEES OOK: Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

43
43
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

58
58
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

379
379
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

39
39
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

60
60
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

168
168
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

93
93
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

290
290
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

138
138
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

173
173
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

131
131
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

199
199
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

232
232
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

163
163
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

174
174
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

311
311
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

555
555
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

341
341
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

181
181
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

66
66
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

168
168
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

134
134
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

161
161

Meer sportnieuws