Manager Benteke reageert op transfergeruchten

door
Manager Benteke reageert op transfergeruchten

Christian Benteke beleeft bij Crystal Palace voorlopig een rampzalig seizoen. De Rode Duivel scoorde dit seizoen nog geen enkel doelpunt en haalde zich vorige week nog de toorn van heel Engeland op de hals toen hij tegen Bournemouth bij een gelijke stand in blessuretijd een penalty opeiste en vervolgens miste.


De voorbije dagen doken dan ook geruchten op over een mogelijk vertrek van de Rode Duivel. Besiktas zou hem uit zijn verlijden willen verlossen, zo meldden Turkse bronnen althans. Kismet Eris, de manager van Benteke, spreekt echter andere taal. "Christian vertelde me voor het begin van het seizoen dat hij bij Crystal Palace zou blijven, wat er ook zou gebeuren. Hij wil zich voorbereiden op het WK en wil stabiliteit bieden aan zijn familie", klinkt het bij Sport Witness.

"We hebben verschillende kansen gehad om te vertrekken, maar zijn keuze was om bij Crystal Palace te blijven. Christian heeft me nog niets gezegd of getoond dat erop wijst dat hij wil vertrekken. Er zal niets gebeuren voor het einde van het seizoen. Hij wil zeker tot dan blijven, daarna zien we wel."

LEES OOK: 'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Kan Benteke beter vertrekken bij Crystal Palace?

Meest recent

Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

134
134
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

23
23
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

59
59
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

68
68
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

135
135
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

90
90
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

101
101
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

40
40
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

153
153
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

509
509
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

431
431
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

89
89
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

334
334
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1366
1366
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

176
176
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

275
275
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

765
765
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

391
391
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

93
93
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

107
107
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

78
78
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

108
108
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

252
252

Meer sportnieuws