Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

door
Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

Na een dolle eerste vijfentwintig minuten heeft Blauw-Zwart vlot de maat genomen van een zeer zwak Lokeren. De bezoekers begonnen als een geslagen hond aan de wedstrijd en waren één helft lang de speelbal van de competitieleider. In een betere tweede helft deden de bezoekers nog wat terug, maar na vandaag zijn de manschappen van Peter Maes plots weer een degradatiekandidaat.

Ivan Leko vroeg een reactie van zijn team na de matige prestatie vorige week op het veld van Eupen. Daar kon de competitieleider pas in het absolute slot een punt uit de brand slepen tegen de hekkensluiter. Bij de thuisploeg kwamen Denswil, Diaby, Limbombe en Clasie aan de aftrap in vergelijking met vorige week. Peter Maes en zijn team hadden ook dringend nood aan wat punten, de degradatiestress loerde weer om de hoek op Daknam. Bij de bezoekers verving Terki op het middenveld Kehli. De wedstrijd kon ondanks de zware sneeuwval toch doorgaan.

Met man en macht werd het veld net op tijd sneeuwvrij gemaakt.

Lokeren geeft niet thuis op Jan Breydel
De bezoekers begonnen dramatisch aan de wedstrijd, al na twee minuten spelen kreeg Vanaken veel teveel ruimte aan de rand van de zestien meter en de Brugse middenvelder krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 1-0 en meteen een droomstart voor de thuisploeg. Club Brugge bleef er vol voor gaan en na amper tien minuten spelen leek de wedstrijd al beslist toen Poulain er moederziel alleen 2-0 van maakte. Lokeren zag alle kleuren van de regenboog en moest nog voor het halfuur een derde treffer slikken toen Diaby oog in oog met Verhulst koel bleef: 3-0. Leko had zijn ploeg duidelijk opgenaaid en in het resterend deel van de eerste helft mochten de bezoekers vooral blij zijn dat de score niet nog hoger opliep.


Lokeren geeft een belabberde indruk op het veld van Club Brugge.

Lokeren recht de rug maar verliest kansloos
De bezoekers kwamen niet als een geslagen hond uit de kleedkamers en probeerden toch nog iets van hun wedstrijd te maken. Op het uur bracht De Ridder de spanning wat terug door er fraai met de kop 3-1 van te maken. Het goede spel van Blauw-Zwart was na de rust gesmolten als sneeuw voor de zon en de thuisploeg kon nog nauwelijks voor gevaar zorgen. Lokeren kon nog eens dreigen met een knal van Skulason die nog ruim naast vloog. Aan de overzijde was er een fraaie combinatie tussen Clasie en Dennis, die laatste schoot wild naast de kooi van Verhulst. Een laat doelpunt van De Ridder werd nog terecht afgekeurd wegens buitenspel. Uiteindelijk hield Club Brugge vrij moeiteloos stand en won het verdiend van een, vooral in de eerste helft, ondermaats Lokeren. Maes en co komen stilaan in acuut degradatiegevaar.
Scoreverloop:
1-0 (2') Vanaken, 2-0 (11') Poulain, 3-0 (24') Diaby, 3-1 (59') De Ridder

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Club op weg naar de titel?

Meest recent

Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

2
2
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

51
51
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

13
13
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers op tafel

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

53
53
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

275
275
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

253
253
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

230
230
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

168
168
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

558
558
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

74
74
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

86
86
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

213
213
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

78
78
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

157
157
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

91
91
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

185
185
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

108
108
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

62
62
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

305
305
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

96
96
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

373
373
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

72
72
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

119
119
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

108
108

Meer sportnieuws