Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

door
Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

Na een dolle eerste vijfentwintig minuten heeft Blauw-Zwart vlot de maat genomen van een zeer zwak Lokeren. De bezoekers begonnen als een geslagen hond aan de wedstrijd en waren één helft lang de speelbal van de competitieleider. In een betere tweede helft deden de bezoekers nog wat terug, maar na vandaag zijn de manschappen van Peter Maes plots weer een degradatiekandidaat.

Ivan Leko vroeg een reactie van zijn team na de matige prestatie vorige week op het veld van Eupen. Daar kon de competitieleider pas in het absolute slot een punt uit de brand slepen tegen de hekkensluiter. Bij de thuisploeg kwamen Denswil, Diaby, Limbombe en Clasie aan de aftrap in vergelijking met vorige week. Peter Maes en zijn team hadden ook dringend nood aan wat punten, de degradatiestress loerde weer om de hoek op Daknam. Bij de bezoekers verving Terki op het middenveld Kehli. De wedstrijd kon ondanks de zware sneeuwval toch doorgaan.

Met man en macht werd het veld net op tijd sneeuwvrij gemaakt.

Lokeren geeft niet thuis op Jan Breydel
De bezoekers begonnen dramatisch aan de wedstrijd, al na twee minuten spelen kreeg Vanaken veel teveel ruimte aan de rand van de zestien meter en de Brugse middenvelder krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 1-0 en meteen een droomstart voor de thuisploeg. Club Brugge bleef er vol voor gaan en na amper tien minuten spelen leek de wedstrijd al beslist toen Poulain er moederziel alleen 2-0 van maakte. Lokeren zag alle kleuren van de regenboog en moest nog voor het halfuur een derde treffer slikken toen Diaby oog in oog met Verhulst koel bleef: 3-0. Leko had zijn ploeg duidelijk opgenaaid en in het resterend deel van de eerste helft mochten de bezoekers vooral blij zijn dat de score niet nog hoger opliep.


Lokeren geeft een belabberde indruk op het veld van Club Brugge.

Lokeren recht de rug maar verliest kansloos
De bezoekers kwamen niet als een geslagen hond uit de kleedkamers en probeerden toch nog iets van hun wedstrijd te maken. Op het uur bracht De Ridder de spanning wat terug door er fraai met de kop 3-1 van te maken. Het goede spel van Blauw-Zwart was na de rust gesmolten als sneeuw voor de zon en de thuisploeg kon nog nauwelijks voor gevaar zorgen. Lokeren kon nog eens dreigen met een knal van Skulason die nog ruim naast vloog. Aan de overzijde was er een fraaie combinatie tussen Clasie en Dennis, die laatste schoot wild naast de kooi van Verhulst. Een laat doelpunt van De Ridder werd nog terecht afgekeurd wegens buitenspel. Uiteindelijk hield Club Brugge vrij moeiteloos stand en won het verdiend van een, vooral in de eerste helft, ondermaats Lokeren. Maes en co komen stilaan in acuut degradatiegevaar.
Scoreverloop:
1-0 (2') Vanaken, 2-0 (11') Poulain, 3-0 (24') Diaby, 3-1 (59') De Ridder

LEES OOK: Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

Club op weg naar de titel?

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

51
51
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

118
118
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

38
38
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

42
42
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

330
330
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

35
35
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

26
26
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

118
118
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

118
118
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

110
110
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

102
102
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

238
238
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

321
321
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

317
317
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

210
210
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

327
327
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

592
592
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

692
692
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

279
279
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

294
294
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws