Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

door
Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

Na een dolle eerste vijfentwintig minuten heeft Blauw-Zwart vlot de maat genomen van een zeer zwak Lokeren. De bezoekers begonnen als een geslagen hond aan de wedstrijd en waren één helft lang de speelbal van de competitieleider. In een betere tweede helft deden de bezoekers nog wat terug, maar na vandaag zijn de manschappen van Peter Maes plots weer een degradatiekandidaat.

Ivan Leko vroeg een reactie van zijn team na de matige prestatie vorige week op het veld van Eupen. Daar kon de competitieleider pas in het absolute slot een punt uit de brand slepen tegen de hekkensluiter. Bij de thuisploeg kwamen Denswil, Diaby, Limbombe en Clasie aan de aftrap in vergelijking met vorige week. Peter Maes en zijn team hadden ook dringend nood aan wat punten, de degradatiestress loerde weer om de hoek op Daknam. Bij de bezoekers verving Terki op het middenveld Kehli. De wedstrijd kon ondanks de zware sneeuwval toch doorgaan.

Met man en macht werd het veld net op tijd sneeuwvrij gemaakt.

Lokeren geeft niet thuis op Jan Breydel
De bezoekers begonnen dramatisch aan de wedstrijd, al na twee minuten spelen kreeg Vanaken veel teveel ruimte aan de rand van de zestien meter en de Brugse middenvelder krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 1-0 en meteen een droomstart voor de thuisploeg. Club Brugge bleef er vol voor gaan en na amper tien minuten spelen leek de wedstrijd al beslist toen Poulain er moederziel alleen 2-0 van maakte. Lokeren zag alle kleuren van de regenboog en moest nog voor het halfuur een derde treffer slikken toen Diaby oog in oog met Verhulst koel bleef: 3-0. Leko had zijn ploeg duidelijk opgenaaid en in het resterend deel van de eerste helft mochten de bezoekers vooral blij zijn dat de score niet nog hoger opliep.


Lokeren geeft een belabberde indruk op het veld van Club Brugge.

Lokeren recht de rug maar verliest kansloos
De bezoekers kwamen niet als een geslagen hond uit de kleedkamers en probeerden toch nog iets van hun wedstrijd te maken. Op het uur bracht De Ridder de spanning wat terug door er fraai met de kop 3-1 van te maken. Het goede spel van Blauw-Zwart was na de rust gesmolten als sneeuw voor de zon en de thuisploeg kon nog nauwelijks voor gevaar zorgen. Lokeren kon nog eens dreigen met een knal van Skulason die nog ruim naast vloog. Aan de overzijde was er een fraaie combinatie tussen Clasie en Dennis, die laatste schoot wild naast de kooi van Verhulst. Een laat doelpunt van De Ridder werd nog terecht afgekeurd wegens buitenspel. Uiteindelijk hield Club Brugge vrij moeiteloos stand en won het verdiend van een, vooral in de eerste helft, ondermaats Lokeren. Maes en co komen stilaan in acuut degradatiegevaar.
Scoreverloop:
1-0 (2') Vanaken, 2-0 (11') Poulain, 3-0 (24') Diaby, 3-1 (59') De Ridder

LEES OOK: 'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

Club op weg naar de titel?

Meest recent

'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

12
12
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

107
107
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

99
99
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

113
113
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

78
78
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

219
219
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

37
37
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

72
72
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

193
193
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

30
30
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

72
72
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

119
119
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

187
187
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

57
57
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

93
93
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

110
110
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

215
215
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

45
45
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

224
224
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

103
103
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

77
77
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

418
418

Meer sportnieuws