Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

105 stemmen
Lokeren verzuipt in de Brugse modderpoel

Na een dolle eerste vijfentwintig minuten heeft Blauw-Zwart vlot de maat genomen van een zeer zwak Lokeren. De bezoekers begonnen als een geslagen hond aan de wedstrijd en waren één helft lang de speelbal van de competitieleider. In een betere tweede helft deden de bezoekers nog wat terug, maar na vandaag zijn de manschappen van Peter Maes plots weer een degradatiekandidaat.

Ivan Leko vroeg een reactie van zijn team na de matige prestatie vorige week op het veld van Eupen. Daar kon de competitieleider pas in het absolute slot een punt uit de brand slepen tegen de hekkensluiter. Bij de thuisploeg kwamen Denswil, Diaby, Limbombe en Clasie aan de aftrap in vergelijking met vorige week. Peter Maes en zijn team hadden ook dringend nood aan wat punten, de degradatiestress loerde weer om de hoek op Daknam. Bij de bezoekers verving Terki op het middenveld Kehli. De wedstrijd kon ondanks de zware sneeuwval toch doorgaan.

Met man en macht werd het veld net op tijd sneeuwvrij gemaakt.

Lokeren geeft niet thuis op Jan Breydel
De bezoekers begonnen dramatisch aan de wedstrijd, al na twee minuten spelen kreeg Vanaken veel teveel ruimte aan de rand van de zestien meter en de Brugse middenvelder krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 1-0 en meteen een droomstart voor de thuisploeg. Club Brugge bleef er vol voor gaan en na amper tien minuten spelen leek de wedstrijd al beslist toen Poulain er moederziel alleen 2-0 van maakte. Lokeren zag alle kleuren van de regenboog en moest nog voor het halfuur een derde treffer slikken toen Diaby oog in oog met Verhulst koel bleef: 3-0. Leko had zijn ploeg duidelijk opgenaaid en in het resterend deel van de eerste helft mochten de bezoekers vooral blij zijn dat de score niet nog hoger opliep.


Lokeren geeft een belabberde indruk op het veld van Club Brugge.

Lokeren recht de rug maar verliest kansloos
De bezoekers kwamen niet als een geslagen hond uit de kleedkamers en probeerden toch nog iets van hun wedstrijd te maken. Op het uur bracht De Ridder de spanning wat terug door er fraai met de kop 3-1 van te maken. Het goede spel van Blauw-Zwart was na de rust gesmolten als sneeuw voor de zon en de thuisploeg kon nog nauwelijks voor gevaar zorgen. Lokeren kon nog eens dreigen met een knal van Skulason die nog ruim naast vloog. Aan de overzijde was er een fraaie combinatie tussen Clasie en Dennis, die laatste schoot wild naast de kooi van Verhulst. Een laat doelpunt van De Ridder werd nog terecht afgekeurd wegens buitenspel. Uiteindelijk hield Club Brugge vrij moeiteloos stand en won het verdiend van een, vooral in de eerste helft, ondermaats Lokeren. Maes en co komen stilaan in acuut degradatiegevaar.
Scoreverloop:
1-0 (2') Vanaken, 2-0 (11') Poulain, 3-0 (24') Diaby, 3-1 (59') De Ridder

LEES OOK: Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club op weg naar de titel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

17
17
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

8
8
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

30
30
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

56
56
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

140
140
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

151
151
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

56
56
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

107
107
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

195
195
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

226
226
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

413
413
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

216
216
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

408
408
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

137
137
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

51
51
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

229
229
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

255
255
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

549
549
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

300
300
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

457
457
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

320
320
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

313
313
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

280
280
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

364
364

Meer sportnieuws