AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

0
AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

De Buffalo's lijken de laatste tijd onklopbaar, nu ging KV Kortrijk onderuit in de Ghelamco Arena. De troepen van De Boeck speelden nochtans een puike wedstrijd en kwamen zelfs op voorsprong, maar finaal trok AA Gent toch aan het langste eind. Door deze zege springt Vanderhaeghe met zijn team voorlopig naar een gedeelde vierde plaats en lijkt hij goed op weg naar Play-Off I.

AA Gent zat in een zeer positieve flow na de resultaten van de laatste weken. Onder nieuwbakken coach Vanderhaeghe hadden de Buffalo's een stevige comeback ingezet richting top-zes. Ook tegenstander KV Kortrijk had ondertussen een nieuwe T1 en ook onder De Boeck sluipen de Kerels stilaan weg uit de onderste regionen. De coach van Kortrijk wijzigde alvast niks aan zijn elftal, bij de thuisploeg kwam Verstraete in de ploeg in plaats van de geschorste Esiti.
De thuisploeg begon goed aan de partij maar kreeg na een kleine tien minuten spelen al een opdoffer te verwerken toen een counter van de bezoekers bij Chevalier kwam en de Fransman kon van dichtbij besluiten: 0-1. Even snel stond het echter weer gelijk toen Jaremtsjoek van dichtbij de 1-1 kon aantekenen na een assist van Gigot. AA Gent bleef nu druk zetten en nog voor het halfuur kwam het ook op voorsprong toen Jaremtsjoek knap tot bij Kubo speelde en de Japanner heeft duidelijk zijn torinstinct teruggevonden en tekende voor de 2-1. Meteen ook de stand halfweg.


Kubo weet de laatste tijd weer wat scoren is en maakte de 2-1.

KV Kortrijk kwam goed uit de kleedkamers en op het uur kreeg Perbet tot twee maal toe de kans om de gelijkmaker aan te tekenen, hij faalde echter jammerlijk. De thuisploeg had het niet onder de markt in de tweede helft en kreeg zelf nog nauwelijks een kans. Vanderhaeghe probeerde het tij te keren met enkele wissels, voorlopig echter zonder succes. Met heel veel moeite trok AA Gent de zege uiteindelijk over de streep tegen een moedig KV Kortrijk dat vanavond meer had verdiend. Het zal de thuisploeg echter een zorg wezen, want zij lijken goed op weg naar Play-Off I.
Scoreverloop:

0-1 (7') Chevalier,1-1 (10') Jaremtsjoek, 2-1 (27') Kubo

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Meest recent

Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

6
6
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

38
38
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

23
23
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

175
175
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

192
192
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

63
63
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

179
179
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

934
934
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

167
167
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

928
928
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

154
154
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302

Meer sportnieuws