AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

door
AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

De Buffalo's lijken de laatste tijd onklopbaar, nu ging KV Kortrijk onderuit in de Ghelamco Arena. De troepen van De Boeck speelden nochtans een puike wedstrijd en kwamen zelfs op voorsprong, maar finaal trok AA Gent toch aan het langste eind. Door deze zege springt Vanderhaeghe met zijn team voorlopig naar een gedeelde vierde plaats en lijkt hij goed op weg naar Play-Off I.

AA Gent zat in een zeer positieve flow na de resultaten van de laatste weken. Onder nieuwbakken coach Vanderhaeghe hadden de Buffalo's een stevige comeback ingezet richting top-zes. Ook tegenstander KV Kortrijk had ondertussen een nieuwe T1 en ook onder De Boeck sluipen de Kerels stilaan weg uit de onderste regionen. De coach van Kortrijk wijzigde alvast niks aan zijn elftal, bij de thuisploeg kwam Verstraete in de ploeg in plaats van de geschorste Esiti.
De thuisploeg begon goed aan de partij maar kreeg na een kleine tien minuten spelen al een opdoffer te verwerken toen een counter van de bezoekers bij Chevalier kwam en de Fransman kon van dichtbij besluiten: 0-1. Even snel stond het echter weer gelijk toen Jaremtsjoek van dichtbij de 1-1 kon aantekenen na een assist van Gigot. AA Gent bleef nu druk zetten en nog voor het halfuur kwam het ook op voorsprong toen Jaremtsjoek knap tot bij Kubo speelde en de Japanner heeft duidelijk zijn torinstinct teruggevonden en tekende voor de 2-1. Meteen ook de stand halfweg.


Kubo weet de laatste tijd weer wat scoren is en maakte de 2-1.

KV Kortrijk kwam goed uit de kleedkamers en op het uur kreeg Perbet tot twee maal toe de kans om de gelijkmaker aan te tekenen, hij faalde echter jammerlijk. De thuisploeg had het niet onder de markt in de tweede helft en kreeg zelf nog nauwelijks een kans. Vanderhaeghe probeerde het tij te keren met enkele wissels, voorlopig echter zonder succes. Met heel veel moeite trok AA Gent de zege uiteindelijk over de streep tegen een moedig KV Kortrijk dat vanavond meer had verdiend. Het zal de thuisploeg echter een zorg wezen, want zij lijken goed op weg naar Play-Off I.
Scoreverloop:

0-1 (7') Chevalier,1-1 (10') Jaremtsjoek, 2-1 (27') Kubo

LEES OOK: KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

68
68
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

35
35
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

147
147
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

44
44
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

40
40
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

55
55
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

84
84
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

379
379
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

27
27
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

71
71
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

206
206
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

32
32
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

60
60
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

265
265
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

52
52
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

246
246
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

151
151
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

396
396
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

162
162
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

216
216
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

263
263
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

357
357

Meer sportnieuws