AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

door
AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

De Buffalo's lijken de laatste tijd onklopbaar, nu ging KV Kortrijk onderuit in de Ghelamco Arena. De troepen van De Boeck speelden nochtans een puike wedstrijd en kwamen zelfs op voorsprong, maar finaal trok AA Gent toch aan het langste eind. Door deze zege springt Vanderhaeghe met zijn team voorlopig naar een gedeelde vierde plaats en lijkt hij goed op weg naar Play-Off I.

AA Gent zat in een zeer positieve flow na de resultaten van de laatste weken. Onder nieuwbakken coach Vanderhaeghe hadden de Buffalo's een stevige comeback ingezet richting top-zes. Ook tegenstander KV Kortrijk had ondertussen een nieuwe T1 en ook onder De Boeck sluipen de Kerels stilaan weg uit de onderste regionen. De coach van Kortrijk wijzigde alvast niks aan zijn elftal, bij de thuisploeg kwam Verstraete in de ploeg in plaats van de geschorste Esiti.
De thuisploeg begon goed aan de partij maar kreeg na een kleine tien minuten spelen al een opdoffer te verwerken toen een counter van de bezoekers bij Chevalier kwam en de Fransman kon van dichtbij besluiten: 0-1. Even snel stond het echter weer gelijk toen Jaremtsjoek van dichtbij de 1-1 kon aantekenen na een assist van Gigot. AA Gent bleef nu druk zetten en nog voor het halfuur kwam het ook op voorsprong toen Jaremtsjoek knap tot bij Kubo speelde en de Japanner heeft duidelijk zijn torinstinct teruggevonden en tekende voor de 2-1. Meteen ook de stand halfweg.


Kubo weet de laatste tijd weer wat scoren is en maakte de 2-1.

KV Kortrijk kwam goed uit de kleedkamers en op het uur kreeg Perbet tot twee maal toe de kans om de gelijkmaker aan te tekenen, hij faalde echter jammerlijk. De thuisploeg had het niet onder de markt in de tweede helft en kreeg zelf nog nauwelijks een kans. Vanderhaeghe probeerde het tij te keren met enkele wissels, voorlopig echter zonder succes. Met heel veel moeite trok AA Gent de zege uiteindelijk over de streep tegen een moedig KV Kortrijk dat vanavond meer had verdiend. Het zal de thuisploeg echter een zorg wezen, want zij lijken goed op weg naar Play-Off I.
Scoreverloop:

0-1 (7') Chevalier,1-1 (10') Jaremtsjoek, 2-1 (27') Kubo

LEES OOK: Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

Meest recent

'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

13
13
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

92
92
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

111
111
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

235
235
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

246
246
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

84
84
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

231
231
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

131
131
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

519
519
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

536
536
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

372
372
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

320
320
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

154
154
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

606
606
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

536
536
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

341
341
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

169
169
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

488
488
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

231
231
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

87
87
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

204
204
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

457
457

Meer sportnieuws