AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

door
AA Gent timmert voort aan de weg richting Play-Off I

De Buffalo's lijken de laatste tijd onklopbaar, nu ging KV Kortrijk onderuit in de Ghelamco Arena. De troepen van De Boeck speelden nochtans een puike wedstrijd en kwamen zelfs op voorsprong, maar finaal trok AA Gent toch aan het langste eind. Door deze zege springt Vanderhaeghe met zijn team voorlopig naar een gedeelde vierde plaats en lijkt hij goed op weg naar Play-Off I.

AA Gent zat in een zeer positieve flow na de resultaten van de laatste weken. Onder nieuwbakken coach Vanderhaeghe hadden de Buffalo's een stevige comeback ingezet richting top-zes. Ook tegenstander KV Kortrijk had ondertussen een nieuwe T1 en ook onder De Boeck sluipen de Kerels stilaan weg uit de onderste regionen. De coach van Kortrijk wijzigde alvast niks aan zijn elftal, bij de thuisploeg kwam Verstraete in de ploeg in plaats van de geschorste Esiti.
De thuisploeg begon goed aan de partij maar kreeg na een kleine tien minuten spelen al een opdoffer te verwerken toen een counter van de bezoekers bij Chevalier kwam en de Fransman kon van dichtbij besluiten: 0-1. Even snel stond het echter weer gelijk toen Jaremtsjoek van dichtbij de 1-1 kon aantekenen na een assist van Gigot. AA Gent bleef nu druk zetten en nog voor het halfuur kwam het ook op voorsprong toen Jaremtsjoek knap tot bij Kubo speelde en de Japanner heeft duidelijk zijn torinstinct teruggevonden en tekende voor de 2-1. Meteen ook de stand halfweg.


Kubo weet de laatste tijd weer wat scoren is en maakte de 2-1.

KV Kortrijk kwam goed uit de kleedkamers en op het uur kreeg Perbet tot twee maal toe de kans om de gelijkmaker aan te tekenen, hij faalde echter jammerlijk. De thuisploeg had het niet onder de markt in de tweede helft en kreeg zelf nog nauwelijks een kans. Vanderhaeghe probeerde het tij te keren met enkele wissels, voorlopig echter zonder succes. Met heel veel moeite trok AA Gent de zege uiteindelijk over de streep tegen een moedig KV Kortrijk dat vanavond meer had verdiend. Het zal de thuisploeg echter een zorg wezen, want zij lijken goed op weg naar Play-Off I.
Scoreverloop:

0-1 (7') Chevalier,1-1 (10') Jaremtsjoek, 2-1 (27') Kubo

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

Meest recent

'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

3
3
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

45
45
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

43
43
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

53
53
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

126
126
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

51
51
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

100
100
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

991
991
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

51
51
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

421
421
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

203
203
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

136
136
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

978
978
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

828
828
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

127
127
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

421
421
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

639
639

Meer sportnieuws