VN EXCLUSIEF: Heerenveen-speler Borges geniet Belgische interesse

door
VN EXCLUSIEF: Heerenveen-speler Borges geniet Belgische interesse

De mercato is in aantocht en heel wat ploegen zijn ondertussen naarstig op zoek naar versterking. FC Twente en PEC Zwolle zijn zeer geïnteresseerd in Tristan Borges, en ook in België houden ze hem in de gaten.


De 19-jarige Canadees geniet concrete interesse van Zwolle en Twente. Bij die laatste zijn ze wel bekend met Heerenveen-spelers want daar loopt ook ene Luciano Slagveer rond, die vorig jaar nog bij Heerenveen actief was en nu wordt gehuurd van Lokeren. Zwolle is ook een concrete piste, want daar zoeken ze een offensieve linksachter.



Borges is een creatieve linkspoot die als nummer 10 fungeert, maar die bij de beloften van Heerenveen ook al als offensieve linksback speelde. Daardoor is hij een zeer interessante piste. De jonge Canadees staat te boek als één van de grote talenten bij Heerenveen, hij traint zeer vaak mee bij het eerste elftal, en ook in België volgen ze de speler. Zo is AA Gent al een tijdje op de hoogte van de Canadese markt, want momenteel loopt er met Jonathan David al een pareltje rond in de jeugdopleiding.

Borges speelt sinds januari 2016 voor Heerenveen en kwam over van de jeugdacademie van Toronto FC. De technisch vaardige speler was ook jeugdinternational van Canada en bondscoach Octavio Zambrano wil hem dolgraag bij het nationaal elftal van Canada, maar Borges kan ook voor Portugal spelen. Momenteel heeft hij nog geen keuze gemaakt.

In onderstaand filmpje kan u zijn fantastische goal zien tegen Mexico op de U17 CONCACAF . Spoel door naar minuut 2.06.

POLL: Zal Borges naar België verhuizen?

Meest recent

Anderlecht komt met prachtig afscheid aan Amuzu

Francis Amuzu heeft vandaag zijn transfer naar Gremio officieel afgerond. Hij tekende voor twee jaar ...

27
27
Feyenoord en Brian Priske dan toch uit elkaar

Het avontuur van Brian Priske bij Feyenoord is over en uit. De Deense coach werd dan toch bedankt ...

23
23
'Silva (ex-Anderlecht) op weg naar Europese topclub'

Fabio Silva wordt al jaren aanzien als een groot talent, maar er wordt geleurd met de Portugese ...

52
52
'Mannaert aan zet: domper Karetsas dreigt steeds meer'

Vincent Mannaert zal de komende dagen en weken een tempo hoger moeten gaan schakelen. De strijd om ...

457
457
Druk neemt toe op Antwerp: "Dat is nu ons doel"

Bij Royal Antwerp FC moeten ze zich dringend gaan herpakken. Met een 21 op 45 zijn ze al maanden aan ...

164
164
Vandenbempt looft knappe JPL-comeback: “Héél straf!”

Timmy Simons maakte de overstap van promovendus Dender naar Westerlo en na een sterke periode zag ...

62
62
Théo Leoni slaat keihard terug na Anderlecht-kritiek

RSC Anderlecht zat in een mindere periode en kreeg veel kritiek, maar in de beker schakelde het ...

185
185
Mertens veroorzaakt ongeziene rel, ploeg stapt van het veld

Dries Mertens heeft de voetbalwereld op zijn kop gezet. Afgelopen speeldag moest Turkse leider ...

227
227
Proto ziet Standard enorm grote fout maken

Standard ging zondag stevig onderuit op het veld van Westerlo, waar het een 4-2 om de oren kreeg. ...

121
121
Nu ook helemaal officieel: Gremio stelt Amuzu voor

In de laatste wedstrijden van Anderlecht was er al geen spoor meer te bekennen van Francis Amuzu, ...

97
97
Club Brugge-fans hebben speciaal plan voor De Ketelaere

Club Brugge wist op fraaie wijze de league phase van de Champions League te overleven. Nadat het ...

382
382
Opsteker Union: Ajax ziet sterkhouder uitvallen

Het wordt een zeer drukke Europese week voor de Belgische clubs, want vier van de vijf ...

65
65
Proto ziet geniale zet Hubert: "Hij oogt bevrijd"

Anderlecht kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist eerst met een gelijkspel op de Bosuil ...

394
394
Vergadering over nieuw format baart alweer een muis

Maandagmiddag bliezen de Belgische profclubs verzamelen om te vergaderen en eventueel ook te stemmen ...

114
114
Club Brugge krijgt oude bekende als ref tegen Atalanta

Deze week staat er alweer Europees voetbal op het programma met de heenwedstrijden in de play-offs ...

180
180
JPL-format: Vandenbempt onthult échte droom topclubs

Maandag lijkt een belangrijke dag te gaan worden voor het Belgische voetbal. Er staat immers een ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Enorme domper Antwerp, Anderlecht is rivaal te snel af'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

704
704
Vandenbempt: "Op korte tijd belangrijk bij Anderlecht"

RSC Anderlecht kende een deugddoende week. Het bereiken van de bekerfinale en de overtuigende zege ...

355
355
Balikwisha verklapt: "Kon in de winter naar hen verkassen"

Royal Antwerp FC moet aan de bak de komende weken, want de top zes halen is nog geen zekerheid. ...

279
279
Anderlecht leeft op: begint het seizoen nu pas écht?

RSC Anderlecht speelde een zeer sterke tweede helft tegen Royal Antwerp FC. De Great Old zag af en ...

190
190

Meer sportnieuws