Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

door
Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

Charleroi staat nog steeds op de tweede plaats, maar lijkt het winnen wat verleerd de laatste weken. Op het veld van Lokeren stond het lange tijd op achterstand, in de tweede helft kon het echter nog een verdiend punt uit de brand slepen. Peter Maes en co blijven ondertussen kamperen in de middenmoot en verliezen voeling met de eerste zes ploegen.

Lokeren stond voorlopig in de brede middenmoot en heeft na de komst van Peter Maes een sprongetje gemaakt in het klassement. In de basiself van Maes kreeg de jonge Benchaib zijn kans. Bij Charleroi voerde Mazzu maar liefst vijf wijzigingen door na de 2-2 thuis tegen Eupen. Met N'Ganga, Dessoleil, Ilaimaharitra, Lukebakio en Pollet keerden een deel basisspelers terug in de ploeg.

De Karolo's begonnen dramatisch aan de partij en stonden al na goed twee minuten spelen op achterstand toen een afgeweken voorzet van Söder bij De Ridder kwam en die kon er rustig 1-0 van maken. Charleroi reageerde al snel met kansen van Lukebakio en Pollet, maar ei zo na keek het tegen een dubbele achterstand aan toen Benchaib vrij voor Verhulst opdook en nipt naast schoot. De wedstrijd verwaterde nadien wat maar op slag van rust was er nog eens een goede kans voor De Ridder die alleen voor Peneteau verscheen, de Fransman toonde zich de sterkste. Halfweg keek de ploeg van Felice Mazzu tegen een achterstand aan en zo moest het vrezen voor zijn tweede plaats in het klassement.

Pollet werd na de rust in de kleedkamers gehouden, in zijn plaats kwam Benavente. Ook na de rust had Charleroi enorm veel moeite om door de afweergordel van Lokeren te geraken. Na goed tien minuten spelen moest Verhulst toch eens ingrijpen op een schot van Lukebakio. Iets voorbij het uur brak Benavente dan toch de ban voor de bezoekers door de bal na een heerlijke aanval in de verste hoek te plaatsen: 1-1. De Karolo's  gingen nu het meeste op zoek naar de drie punten en op tien minuten van het einde werd een goal van Rezaei nog afgekeurd wegens (terecht gefloten) buitenspel. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel en daar schiet geen van beide ploegen veel mee op. Charleroi blijft wel tweede staan achter de voorlopig ongenaakbare leider Club Brugge.

Scoreverloop:

1-0 (2') De Ridder
1-1 (66') Benavente

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Terecht uitslag?

Meest recent

Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

6
6
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

161
161
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

26
26
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

65
65
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

151
151
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

76
76
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

182
182
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

257
257
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

51
51
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

31
31
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

758
758
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

82
82
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

139
139
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

641
641
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

332
332
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

248
248
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

596
596
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

392
392
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

87
87
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

794
794
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

265
265
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

139
139
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

21
21
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

37
37

Meer sportnieuws