Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

door
Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

Charleroi staat nog steeds op de tweede plaats, maar lijkt het winnen wat verleerd de laatste weken. Op het veld van Lokeren stond het lange tijd op achterstand, in de tweede helft kon het echter nog een verdiend punt uit de brand slepen. Peter Maes en co blijven ondertussen kamperen in de middenmoot en verliezen voeling met de eerste zes ploegen.

Lokeren stond voorlopig in de brede middenmoot en heeft na de komst van Peter Maes een sprongetje gemaakt in het klassement. In de basiself van Maes kreeg de jonge Benchaib zijn kans. Bij Charleroi voerde Mazzu maar liefst vijf wijzigingen door na de 2-2 thuis tegen Eupen. Met N'Ganga, Dessoleil, Ilaimaharitra, Lukebakio en Pollet keerden een deel basisspelers terug in de ploeg.

De Karolo's begonnen dramatisch aan de partij en stonden al na goed twee minuten spelen op achterstand toen een afgeweken voorzet van Söder bij De Ridder kwam en die kon er rustig 1-0 van maken. Charleroi reageerde al snel met kansen van Lukebakio en Pollet, maar ei zo na keek het tegen een dubbele achterstand aan toen Benchaib vrij voor Verhulst opdook en nipt naast schoot. De wedstrijd verwaterde nadien wat maar op slag van rust was er nog eens een goede kans voor De Ridder die alleen voor Peneteau verscheen, de Fransman toonde zich de sterkste. Halfweg keek de ploeg van Felice Mazzu tegen een achterstand aan en zo moest het vrezen voor zijn tweede plaats in het klassement.

Pollet werd na de rust in de kleedkamers gehouden, in zijn plaats kwam Benavente. Ook na de rust had Charleroi enorm veel moeite om door de afweergordel van Lokeren te geraken. Na goed tien minuten spelen moest Verhulst toch eens ingrijpen op een schot van Lukebakio. Iets voorbij het uur brak Benavente dan toch de ban voor de bezoekers door de bal na een heerlijke aanval in de verste hoek te plaatsen: 1-1. De Karolo's  gingen nu het meeste op zoek naar de drie punten en op tien minuten van het einde werd een goal van Rezaei nog afgekeurd wegens (terecht gefloten) buitenspel. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel en daar schiet geen van beide ploegen veel mee op. Charleroi blijft wel tweede staan achter de voorlopig ongenaakbare leider Club Brugge.

Scoreverloop:

1-0 (2') De Ridder
1-1 (66') Benavente

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Terecht uitslag?

Meest recent

Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilt na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

4
4
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

66
66
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

65
65
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

93
93
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

96
96
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

30
30
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

48
48
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

40
40
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

132
132
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

85
85
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

23
23
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

188
188
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

227
227
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

57
57
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

125
125
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

400
400
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

63
63
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

314
314
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

233
233
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

90
90
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

36
36
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

91
91
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

216
216
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

92
92

Meer sportnieuws