Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

13 stemmen
Charleroi slaagt er niet in om extra druk te zetten op Club

Charleroi staat nog steeds op de tweede plaats, maar lijkt het winnen wat verleerd de laatste weken. Op het veld van Lokeren stond het lange tijd op achterstand, in de tweede helft kon het echter nog een verdiend punt uit de brand slepen. Peter Maes en co blijven ondertussen kamperen in de middenmoot en verliezen voeling met de eerste zes ploegen.

Lokeren stond voorlopig in de brede middenmoot en heeft na de komst van Peter Maes een sprongetje gemaakt in het klassement. In de basiself van Maes kreeg de jonge Benchaib zijn kans. Bij Charleroi voerde Mazzu maar liefst vijf wijzigingen door na de 2-2 thuis tegen Eupen. Met N'Ganga, Dessoleil, Ilaimaharitra, Lukebakio en Pollet keerden een deel basisspelers terug in de ploeg.

De Karolo's begonnen dramatisch aan de partij en stonden al na goed twee minuten spelen op achterstand toen een afgeweken voorzet van Söder bij De Ridder kwam en die kon er rustig 1-0 van maken. Charleroi reageerde al snel met kansen van Lukebakio en Pollet, maar ei zo na keek het tegen een dubbele achterstand aan toen Benchaib vrij voor Verhulst opdook en nipt naast schoot. De wedstrijd verwaterde nadien wat maar op slag van rust was er nog eens een goede kans voor De Ridder die alleen voor Peneteau verscheen, de Fransman toonde zich de sterkste. Halfweg keek de ploeg van Felice Mazzu tegen een achterstand aan en zo moest het vrezen voor zijn tweede plaats in het klassement.

Pollet werd na de rust in de kleedkamers gehouden, in zijn plaats kwam Benavente. Ook na de rust had Charleroi enorm veel moeite om door de afweergordel van Lokeren te geraken. Na goed tien minuten spelen moest Verhulst toch eens ingrijpen op een schot van Lukebakio. Iets voorbij het uur brak Benavente dan toch de ban voor de bezoekers door de bal na een heerlijke aanval in de verste hoek te plaatsen: 1-1. De Karolo's  gingen nu het meeste op zoek naar de drie punten en op tien minuten van het einde werd een goal van Rezaei nog afgekeurd wegens (terecht gefloten) buitenspel. Uiteindelijk bleef het bij een billijk gelijkspel en daar schiet geen van beide ploegen veel mee op. Charleroi blijft wel tweede staan achter de voorlopig ongenaakbare leider Club Brugge.

Scoreverloop:

1-0 (2') De Ridder
1-1 (66') Benavente

Terecht uitslag?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

152
152
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

34
34
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

107
107
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

103
103
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

128
128
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

157
157
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

134
134
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

385
385
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

256
256
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

829
829
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

503
503
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

711
711
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2254
2254
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws