Luis Pedro Cavanda kreeg maandag geen leuk nieuws te horen bij Galatasaray. De Turkse topclub heeft namelijk de komst van rechtsachter Mariano aangekondigd. Een heel erg stevige concurrent voor de Belg.
Cavanda werd onder bondscoach Roberto Martinez nog niet opgeroepen en dat zal ook dit jaar erg moeilijk worden voor hem. De kans dat Cavanda zich dit jaar, na een teleurstellend seizoen, in de kijker kan spelen lijkt namelijk klein. De ervaren Mariano kan hem namelijk volledig uit te ploeg spelen.
De 31-jarige Mariano streek in juli 2015 neer bij Sevilla, waar hij een vaste basisspeler werd en in 2016 de Europa League won. Ook daarvoor heeft hij een heel pak ervaring opgedaan bij tal van andere clubs.