Roberto Martinez zit mogelijk met grote problemen. De bondscoach van de Rode Duivels ziet dat de Chinezen volop achter de Rode Duivels zitten. Axel Witsel konden ze al overtuigen.
Volgens Kevin Oris, zelf actief geweest in China, heeft Witsel op sportief vlak een slechte keuze gemaakt. "Rusland is China niet. Axel zal apart moeten bijtrainen. En mentaal - ook qua wedstrijden - zal het heel zwaar worden. Ik ben er zeker van dat hij zijn doodvonnis heeft getekend als Rode Duivel", zegt hij in
Gazet van Antwerpen.
Hij begrijpt zijn keuze wel. "Puur voor het geld wel, maar in China heerst een andere levensstijl en mentaliteit. De gemiddelde Chinees is niet belust op luxe. En dan die terbeschikkingstelling... Axel zal 24 uur op 24 en zeven dagen per week worden opgeëist en het grootste deel van de week onderweg zijn."
LEES OOK:
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’