Obbi Oulare lijkt Zulte Waregem te verlaten. De huurling zou mogelijk naar KVC Westerlo kunnen. Trainer Francky Dury heeft zich in de
De Krant van West-Vlaanderen uitgelaten over de situatie van de spits.
"Ik begrijp dat Obbi weg wil, omdat hij naar Zulte Waregem gekomen is om te spelen. Hij heeft het moeilijker met zijn rol als invaller dan jongens als Sander Coopman, Jens Naessens, Kingsley Madu en Hendrik Dalsgaard. Hoe jammer ook, ik kan niet elke speler beter maken."
"Met Obbi waren we nochtans op de goede weg. Maar na zes weken intensief trainen kwam hij met een blessure aan de voet terug van de belofte-interland in Malta. Daardoor gingen opnieuw drie kostbare weken verloren, een periode waarin Oulare is beginnen te tobben en de trein van Zulte Waregem vertrokken was."
LEES OOK:
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet