PSG was het afgelopen seizoen opnieuw oppermachtig in Frankrijk en vulde zijn prijzenkast aan met de titel, de Coupe de France en de Coupe de la Ligue. Maar desondanks was het lang geen rozengeur en maneschijn in Parijs en heerste er toch ontevredenheid over trainer Laurent Blanc.
De gewezen Europese en wereldkampioen kon PSG immers niet verder loodsen dan de kwartfinales van de Champions League. Daardoor hing zijn ontslag al een tijdje in de lucht en nu werd zijn vertrek ook officieel bevestigd
In drie jaar PSG won Blanc drie titels, twee keer de Coupe de France en drie keer de Coupe de la Ligue, maar Europees kon hij geen successen boeken. Zijn opvolger wordt nu waarschijnlijk Unai Emery. De Spaanse succescoach stapte onlangs op bij Sevilla na drie opeenvolgende eindzeges in de Europa League.
LEES OOK:
Einde soap: Man City strikt absolute superster