Schuermans probeert de bal van Owusu te ontfutselen.
Na een zeer povere eerste helft kwam Westerlo fel uit de kleedkamer. Ondanks de stevige start kwam de thuisploeg toch (ongelukkig) op achterstand. Vanlangendonck dook perfect in de voeten van Limbombe en tikte de bal uit de voeten van de de middenvelder, maar toch wees Laforge naar de stip. Yoeri Dequevy nam het geschenk in dank aan en zette de strafschop feilloos om.
Daems en Hairemans vechten een pittig duel uit.
Heel Westerlo schreeuwde drie minuten later moord en brand wanneer een speler van Antwerp de bal in de zestien met zijn hand beroerde, maar deze keer floot Laforge niet. De thuisploeg liet zich niet ontmoedigen en trok naar voren. Benji De Ceulaer schoot nipt naast en Gounongbe kreeg het leer ook niet voorbij Debaty. Tien minuten voor tijd moest de goalie van Antwerp zich toch gewonnen geven op een plaatsbal van Schuermans. Westerlo kreeg zo zijn verdiende gelijkmaker.
Ei zo na ging Westerlo op en over Antwerp, maar Visnakovs zag zijn volley naast vliegen. De bezoekers reageerden via een afgeweken bal van Hairemans. In het slot van de partij kroonde Hyland zich bijna tot matchwinnaar, maar zijn poging spatte uiteen op de lat. Na 90 minuten bleef het 1-1, waardoor er verlengingen aan te pas kwamen.
Daarin bleef Westerlo op zoek gaan naar het verlossende doelpunt, maar loerde Antwerp op de counter. Zo kreeg het via Binst dé kans om op 1-2 te komen, maar de invaller werkte de uitstekende mogelijkheid veel te zwak af. Het vervolg van de verlengingen leverde geen doelpunten meer op, waardoor strafschoppen moesten uitmaken wie naar de kwartfinales mocht.
Strafschoppen:
1-0: Daems scoort
1-0: Dequevy mist
1-0: Gounongbe mist
1-1: Dufer scoort
2-1: Hyland scoort
2-2: Hairemans scoort
2-2: Visnakovs mist
2-3: Dom scoort
3-3: Mustoe scoort
3-3: Colpaert mist
4-3: Apau scoort
4-4: Biset scoort
5-4: Koffi scoort
5-4: Binst mist
Scoreverloop:
0-1 (60') Dequevy (strafschop)
1-1 (79') Kenneth SchuermansLEES OOK: Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”
Sven Vranckx