Vorige week verloor FC Twente punten bij ADO Den Haag en vertroebelde het zicht op een nieuwe landstitel voor de kampioen van 2010. Sander Boschker, de stand-in van de geblesseerde Bulgaar Nikolay Mihaylov, zet de boel daarom op scherp in de selectie van de Tukkers.
"In onze jonge ploeg wordt weinig gesproken, weinig gecorrigeerd. Sinds ik tweede doelman ben, word ik wel rustiger maar dit vond ik wel een moment om uit mijn slof te schieten. Sommige spelers spelen alleen maar voor hun plezier, maar het gaat in het profvoetbal om het winnen," foeterde de doelman.
En de 41-jarige Tukker was nog niet klaar. "Iedereen wil na afloop van het seizoen een feestje, maar ik vind een feestje alleen leuk met een prijs. En dat is de kampioensschaal."