Als een wervelwind domineerde de thuisploeg de beginfase.
De manschappen van Stijn Vreven slaagden er voorlopig maar niet in om zich in de match te knokken, het gevaar kwam weeral van de thuisploeg: een schot van Marusic ging niet zo ver naast de goal. Nog voor er een halfuur gespeeld was stond het al 3-0, deze keer mocht Papazoglou vrij uithalen, Goblet kon nog redden maar in de rebound schoot De Smet raak. Een ongekende weelde voor Kortrijk dat toch vooral bekend staat als een ploeg die weinig doelpunten slikt en er dus ook weinig nodig heeft om punten te pakken. Iets voorbij het halfuur was er eindelijk ook een een schot op doel van de bezoekers, een afgeweken bal van Langil zorgde echter voor weinig gevaar. Ook een schot van Nabab vloog wild over het doel van Keet. Op slag van rust gaf Gano Waasland-Beveren toch terug wat hoop door een schot van Coulibaly in doel te verwerken: 3-1. Meteen ook de ruststand na een attractieve eerste helft.
Tweede periode is flauw afkooksel van de eerste
Stijn Vreven greep in bij de rust en bracht Vanzo in de ploeg voor een tegenvallende Myny. Al kunnen we ons voorstellen dat de keuze nogal uitgebreid was van spelers die 'rijp' waren voor een wissel. Het zorgde voorlopig niet voor beterschap bij de bezoekers, opnieuw was er na minder dan een minuut al een dot van een kans voor De Smet, Goblet bracht knap redding. Ook een kans van Papazoglou leverde geen vierde treffer op, de teruggekeerde Buatu bracht nog redding met een ultieme tackle. De Angolees hield hieraan wel een blessure over, Moren kwam in zijn plaats. De Kerels hielden voorlopig rustig de controle over de wedstrijd, Waasland-Beveren slaagde er nauwelijks in om echt druk te zetten.
KV Kortrijk domineerde de eerste helft en hield ook na de pauze de controle over de wedstrijd.
Op twintig minuten van het einde was er nog een schot op doel van de bezoekers, de poging van Moulin ging echter ruimschoots naast. Bij de thuisploeg werd ondertussen de Griek Papazoglou vervangen door Camara. De invaller van de thuisploeg was op tien minuten van het einde ook gevaarlijk, na een goede actie van Marusic besloot hij echter te zwak op doel. Beide ploegen slaagden er in het slot niet meer in om te scoren zodat KV Kortrijk uiteindelijk gemakkelijk en verdiend de maat namen van de bezoekers uit Beveren.
Scoreverloop:
1-0 (10') Marusic
2-0 (12') Papazoglou
3-0 (26') De Smet
3-1 (43') GanoLEES OOK: Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'
Maarten Coenen