Queen's Park Rangers promoveerde vorig seizoen naar de Premier League en daartoe namen
The Super Hoops enorme financiële risico's. Gemiddeld maakte de club iedere week een verlies van zeshonderdduizend euro en aan het einde van het seizoen was er een schuld van ruim 65 miljoen euro ontstaan.
Dat kwam grotendeels doordat QPR een jaarlijkse salarisrekening van ruim 35 miljoen euro had. Dat was 183 procent van de totale omzet alleen al. De UEFA-richtlijn is een maximale salarisrekening van zestig procent van de gehele omzet. Ter vergelijking: de spelers van Blackpool kregen vorig jaar gezamenlijk nog niet de helft van de QPR-selectie betaald, terwijl zij toch in de Premier League speelden.
Toch is dit alles geen grote reden voor paniek bij fans van QPR, want sinds Tony Fernandes bij de club gekomen worden veel schulden afbetaald. Desondanks zouden de West-Londenaren in het geval van degradatie weer in grote problemen verzeild kunnen raken.