Javi MartÃnez heeft zaterdag zijn langverwachte rentree bij Bayern München gemaakt. De Spaanse middenvelder viel halverwege de tweede helft van het duel met SV Darmstadt 98 in voor Arturo Vidal. MartÃnez stond ruim een jaar aan de kant met een zware knieblessure. Hij luisterde zijn terugkeer op met een klinkende zege. Het werd 3-0 voor de regerend landskampioen.
MartÃnez scheurde vorig seizoen in het duel om de Duitse Supercup tegen Borussia Dortmund een kruisband in zijn linkerknie. Zijn seizoen was meteen voorbij. Vorige week tegen FC Augsburg zat hij al bij de selectie, maar kwam hij nog niet aan spelen toe. Zaterdag bracht trainer Pep Guardiola hem wel in, toen Bayern al met 3-0 voor stond door doelpunten van Arturo Vidal, Kingsley Coman en Sebastian Rode. De geblesseerde Arjen Robben zat niet bij de selectie.
'Doppelpack' Dost
Bas Dost begon zaterdag op de bank bij VfL Wolfsburg, maar was als invaller evenwel beslissend in het duel met Hertha BSC. De Nederlandse spits kwam in de 71e minuut in het veld voor Nicklas Bendtner. Vijf minuten later stond Dost op de goede plek en opende hij met een intikker de score. Vlak voor tijd bracht hij uit een strafschop de eindstand op 2-0. Dankzij de treffers van Dost staat Wolfsburg na vijf duels derde in de Bundesliga.
Uitslagen Bundesliga:
Darmstadt - Bayern München 0-3
VfL Wolfsburg - Hertha BSC 2-0
Werder Bremen - Ingolstadt 0-1
FC Köln - Borussia Mönchengladbach 1-0
Hamburger SV - Eintracht Frankfurt 0-0
LEES OOK:
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash