André Villas-Boas liet in het Champions League-duel met Napoli zien wie de baas is. De trainer van Chelsea liet Ashley Cole en Frank Lampard op de bank beginnen tegen de Italianen. Beide vedetten waren hier niet blij mee, maar volgens de trainer van de ploeg uit Londen moeten ze het accepteren en verder gaan.
De Portugees had andere spelers ook op de bank gelaten zoals Fernando Torres en Michael Essien. Ook zij moeten in Villas-Boas' ogen vechten voor hun plaats. "Natuurlijk waren ze teleurgesteld dat ze niet mochten beginnen. Ze moeten dat accepteren en verder gaan", aldus Villas-Boas.
Lampard en Essien had de trainer om tactische reden aan de kant gelaten. "Dat Frank en Michael niet waren opgesteld, was een technische beslissing. Als het goed was gegaan, dan had je waarschijnlijk niemand horen klagen. Nu hoef ik geen uitleg meer te geven aan de hand van het resultaat. Ashley moet blijven vechten voor zijn plaats en dan wordt hij vast weer opgesteld", besloot de oefenmeester.