Lokeren kreeg dinsdagavond bezoek van Lierse SK. Beide ploegen knokten voor een goede uitgangspositie met het oog op de terugronde van de halve finale van de Belgische beker. Lokeren haalde het uiteindelijk met 1-0. Lokeren-coach Peter Maes blijft, ondanks de overwinning, op zijn hoede.
"Er had meer in gezeten. Die bal tegen de lat in de tweede helft is de bal van de kwalificatie. Nu moeten we er nog vol tegenaan in Lier. Het is wel een voordeel dat we geen doelpunt tegen kregen. Dit is een goede uitgangspositie, maar we hebben nog een zware klus te klaren in de terugwedstrijd . We hebben al laten zien dat we in uitmatchen altijd scoren dus we gaan vol voor dat doelpunt gaan en zeker niet de 1-0 lopen verdedigen."
De coach beseft dat het beter kan en moet volgende week. "We hebben iets te weinig de buitenkanten opgezocht om het veld breed te houden en het ontbrak ons ook aan creativiteit. Met de inbreng van Ivan Leko werd dat een pak beter."
Tenslotte is Maes niet uit op bekerwinst, al zou deze prijs wel een opsteker zijn van een minder seizoen. "Ons seizoen staat of valt hier niet mee. Het is een moeilijk seizoen, maar we hebben onze laatste drie thuiswedstrijden nu toch gewonnen. Daar knelde het schoentje dit seizoen."
LEES OOK:
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback