Steven Gerrard staat op het punt om zijn rentree te maken voor Liverpool. De middenvelder traint weer volledig mee met de Engelse club na een langdurige liesblessure.
De aanvoerder liep in maart een liesblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie voor
The Reds. Het clubicoon heeft de training inmiddels weer hervat en is positief gestemd. Het is nog niet bekend wanneer Gerrard zijn eerste minuten maakt.
"Ik ben nu twee dagen weer volledig aan het trainen", zegt Gerrard op de officiële website van Liverpool. "Het was moeilijk, omdat ik de afgelopen drie, vier weken met Darren Burgess individueel heb getraind. Met de selectie trainen is zwaarder en sneller."
De 31-jarige Engels international heeft aangegeven dat de afgelopen twee dagen zeer vermoeid zijn geweest, maar ziet de toekomst met optimisme tegemoet. "Ik kijk er naar uit om in de komende weken weer te spelen."