Tijdens een oefenduel tussen Vitesse en FC Volendam heeft de neutrale toeschouwer een geweldige wedstrijd voorgeschoteld gekregen. Beide ploegen wisten het net goed te vinden en aan het eind van de middag stond er een score van 6-6 op het bord.
Aan de kant van de Volendammers was het vooral Michiel Kramer die van zich deed spreken. De Jupiler League-club keek tegen een 2-6 achterstand aan, maar mede dankzij vier doelpunten van hem werd het nog 6-6. Wel moet gezegd worden dat er twee strafschoppen bij zaten die door Kramer werden benut. Bij de Arnhemmers speelden onder andere gastspelers Stanley Aborah en Ruud Knol (foto) mee.
Na afloop van de wedstrijd hebben de spelers elkaar de hand geschud en zijn ze gezamenlijk naar de kermis gegaan, die even verderop plaatsvond.