Aleksandar Mitrovic heeft zich in een gesprek met het Servische
Mozzart Sport uitgelaten over zijn eerste maanden bij RSC
Anderlecht. De talentvolle Serviër was dit seizoen goed voor dertien doelpunten, maar kreeg ook al wat kritiek te slikken.
"Dertien goals is zeker niet slecht, maar ik moet nog beter kunnen", begint Mitrovic zijn verhaal aan
Mozzart Sport. "Tijdens de Play-Offs wil ik graag tonen dat ik veel meer ben dan een gewone goalgetter. Hugo Broos had onlangs kritiek op mij, maar laat ons nu eerlijk zijn: mocht hij een goede coach zijn, dan zou hij nu toch niet zonder club zitten zeker?"
Ondanks alles kan de flamboyante aanvaller van
Paars-Wit wel al rekenen op de interesse van Borussia Dortmund en AC Milan. "Wil Real Madrid me ondertussen nog niet?", lacht Mitrovic. "Die geruchten interesseren me eigenlijk niet. Ik probeer gewoon zo goed mogelijk te presteren en daarna zien we wel."
LEES OOK:
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven