Maandagavond komt Manchester City op bezoek bij Chelsea. De huidige koploper van de Premier League heeft nog geen wedstrijd verloren. Daar willen
The Blues op Stamford Bridge graag voor zorgen. Juan Manuel Mata, speler van de Londenaren, is niet bang voor de ploeg uit Manchester.
"Nee, we hebben geen angst voor City, vooral omdat we thuis spelen", aldus de Spanjaard tegen
Sky Sports. "We hebben wel respect voor hen, omdat ze de huidge koploper zijn, maar angst? Helemaal niet."
"Het is voor Manchester City ook heel moeilijk om elke wedstrijd te blijven winnen, zoals ze dat nu doen. Dus voor ons en voor anderen is het hopen dat ze stoppen met winnen", vervolgde de Spaans international zijn verhaal.
"Wanneer wij winnen, zal ons zelfvertrouwen erg toenemen. De Premier League is nog wel zes of zeven maand bezig, dus we hebben nog alle kans", wijst Mata op de vijfde plaats die Chelsea op dit moment bezit. De ploeg van André Villas Boas staat tien punten achter op
The Citizens.
LEES OOK:
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'