'Messi overweegt vertrek na dramatische avond Barça'

door
'Messi overweegt vertrek na dramatische avond Barça'

De 2-8-nederlaag in de Champions League tegen Bayern München blijft nazinderen bij FC Barcelona. Zo heeft het er alle schijn van dat coach Quique Setién in de loop van de dag officieel de laan wordt uitgestuurd, het speculeren over een opvolger draait al op volle toeren. Maar het is ook uitkijken naar wat Lionel Messi zal doen.


De Argentijnse superster zit momenteel in zijn laatste contractjaar op Camp Nou. De verwachting was dat hij weldra een nieuwe overeenkomst zou tekenen, maar daar stonden wel enkele sportieve vereisten tegenover. En de vernedering van vrijdagavond zou wel eens de druppel geweest kunnen zijn. De Engelse analist Rio Ferdinand liet bij BT Sports alvast verstaan dat een vertrek niet uitgesloten is. "Hij kan zeker nog twee seizoenen beslissend zijn op het allerhoogste niveau. Maar zal hij dat willen doen bij een ploeg waar hij niet voor de grote prijzen kan meedoen?", klonk het bij BT Sports.

Veel zal natuurlijk afhangen van wie de nieuwe trainer wordt op Camp Nou, welke veranderingen er binnen de bestuurskamer zullen worden doorgevoerd en of er al dan niet versterking wordt aangetrokken. Maar er worden nu al een aantal nieuwe clubs naar voren geschoven. Zo wijst men bij The Sun opnieuw naar Inter Milaan. Ex-voorzitter Massimo Moratti benadrukt alvast dat de Chinese eigenaars voldoende middelen hebben om zijn komst naar Italië te bekostigen. Elders vallen dan weer de namen van Manchester City en Paris Saint-Germain.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Messi doet er goed aan om nu te vertrekken bij Barcelona ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

48
48
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

24
24
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

21
21
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

234
234
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

144
144
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

376
376
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

331
331
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

255
255
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

62
62
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

102
102
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

717
717
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

544
544
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

270
270
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

326
326
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

841
841
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

353
353
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

327
327
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

428
428
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

181
181
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

172
172
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

317
317
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

78
78
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

480
480

Meer sportnieuws