'Pech voor Defour: valt droomcomeback nu al in het water?'

1745 stemmen
'Pech voor Defour: valt droomcomeback nu al in het water?'

Hij werd helaas stevig afgeremd door blessures, maar doorheen zijn rijkgevulde carrière speelde Steven Defour toch voor Genk, Standard, Anderlecht én Antwerp. Bij die laatste werd zijn aflopend contract nu echter niet verlengd, en dus is het nog maar de vraag wat de toekomst nog in petto heeft voor de 52-voudige Rode Duivel.


Verschillende waarnemers verwachten dat hij binnenkort nóg een Belgische ploeg aan zijn goed gevulde palmares zal toevoegen, want een terugkeer naar KV Mechelen wordt zowat overal bestempeld als het ultieme droomscenario. Daar vertrok Defour in 2004 op 16-jarige leeftijd om zijn geluk te gaan beproeven in Genk, met nadien de gekende successen tot gevolg. Na zijn vele omzwervingen in binnen -en buitenland, lijkt de tijd rijp om eindelijk de hoofdmacht van Malinwa te vertegenwoordigen.

Of die kans er ook werkelijk komt, is echter nog een ander paar mouwen. Het nummer zes van het afgelopen seizoen nam zopas immers Jordi Vanlerberghe definitief over van Club Brugge én verlengde eerder al het contract van Rob Schoofs. Met verder ook nog Joachim Van Damme en toptalent Aster Vranckx in de rangen, lijken de postjes op het middenveld dus al voldoende bezet. Tenzij die laatste nog ten gelde wordt gemaakt, is er voor een dure vogel als Defour allicht dus geen plaats meer.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Denkt u dat KV Mechelen Defour nog goed kan gebruiken?

Meest recent

Pakkende woorden: Gündogan lucht zijn hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

1
1
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

379
379
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

102
102
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

105
105
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

144
144
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

14
14
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

288
288
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

61
61
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

169
169
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

377
377
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

114
114
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

524
524
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

310
310
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

190
190
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

365
365
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

534
534
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

123
123
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

384
384
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

168
168
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

64
64
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

312
312
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

177
177
AA Gent blijft gaan: debutant tekent bij

Voor AA Gent zit het seizoen er nog niet op, want zondag strijden ze nog in een barragematch met KRC ...

72
72
Lommel brengt geweldig nieuws: sensatie mee naar 1A

We krijgen volgend seizoen drie nieuwkomers in de Jupiler Pro League. Na rechtstreekse stijgers ...

94
94
'Rigaux gaat meteen voor JPL-knaltransfer bij Feyenoord'

De voorbije dagen werd ook officieel bevestigd wat al een tijdje in de lucht hing: Dévy ...

132
132

Meer sportnieuws