'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

door
'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan, dat werd vorige week nog bevestigd door voorzitter Bart Verhaeghe. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits. En daarvoor blijven de pijlen gericht op Aldolfo Gaich.


De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld. Toen bleef een deal uit, maar dit keer zouden de kaarten meer in het voordeel van Blauw-Zwart liggen. Zijn huidige werkgever San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n 9 à 10 miljoen euro. Dat zou voor Blauw-Zwart een recordbedrag betekenen, nu ze het ticket voor de Champions League binnen hebben is er echter voldoende financiële ruimte om deze investering te doen.

Het zag er dus erg goed uit voor de Bruggelingen, maar daar komt nu verandering in. Zo meldt El Intransigente dat ook het grote Paris Saint-Germain zich aan het front heeft gemeld voor de komst van Gaich. Eerder geraakte al bekend dat de Argentijn was aangeboden in de Franse hoofdstad en blijkbaar ziet men wel potentieel in zijn komst. De Franse kampioen is uiteraard aantrekkelijker voor de spits en beschikt ook over meer financiële slagkracht. Toch zou Club volgens het genoemde medium niet kansloos zijn.

De West-Vlamingen zijn immers behoorlijk concreet, legden al de nodige contacten ter plaatse en zouden dus al een bod hebben gedaan. Bovendien ligt er in Brugge ongetwijfeld een mooi sportief plan voor hem klaar. Bij PSG zou hij voorlopig niet meer dan één van de vele namen op de lijst zijn. Blauw-Zwart blijft dus kans maken op de komst van Gaich, al mag het de onderhandelingen niet te lang laten aanslepen.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

27
27
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

157
157
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

96
96
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

216
216
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

130
130
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

281
281
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

32
32
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

88
88
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

142
142
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

139
139
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

541
541
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

191
191
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

452
452
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

404
404
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

543
543
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

202
202
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

410
410
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

307
307
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

569
569
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

657
657
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

100
100
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

470
470
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

304
304
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

329
329

Meer sportnieuws