'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

door
'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan, dat werd vorige week nog bevestigd door voorzitter Bart Verhaeghe. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits. En daarvoor blijven de pijlen gericht op Aldolfo Gaich.


De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld. Toen bleef een deal uit, maar dit keer zouden de kaarten meer in het voordeel van Blauw-Zwart liggen. Zijn huidige werkgever San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n 9 à 10 miljoen euro. Dat zou voor Blauw-Zwart een recordbedrag betekenen, nu ze het ticket voor de Champions League binnen hebben is er echter voldoende financiële ruimte om deze investering te doen.

Het zag er dus erg goed uit voor de Bruggelingen, maar daar komt nu verandering in. Zo meldt El Intransigente dat ook het grote Paris Saint-Germain zich aan het front heeft gemeld voor de komst van Gaich. Eerder geraakte al bekend dat de Argentijn was aangeboden in de Franse hoofdstad en blijkbaar ziet men wel potentieel in zijn komst. De Franse kampioen is uiteraard aantrekkelijker voor de spits en beschikt ook over meer financiële slagkracht. Toch zou Club volgens het genoemde medium niet kansloos zijn.

De West-Vlamingen zijn immers behoorlijk concreet, legden al de nodige contacten ter plaatse en zouden dus al een bod hebben gedaan. Bovendien ligt er in Brugge ongetwijfeld een mooi sportief plan voor hem klaar. Bij PSG zou hij voorlopig niet meer dan één van de vele namen op de lijst zijn. Blauw-Zwart blijft dus kans maken op de komst van Gaich, al mag het de onderhandelingen niet te lang laten aanslepen.

LEES OOK: Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

13
13
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

81
81
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

138
138
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

77
77
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

219
219
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

154
154
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

582
582
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

87
87
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

134
134
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

206
206
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

80
80
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

152
152
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

86
86
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

161
161
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

60
60
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

282
282
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

100
100
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

380
380
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

104
104
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

206
206
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

402
402
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

188
188
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

409
409

Meer sportnieuws