'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

door
'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan, dat werd vorige week nog bevestigd door voorzitter Bart Verhaeghe. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits. En daarvoor blijven de pijlen gericht op Aldolfo Gaich.


De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld. Toen bleef een deal uit, maar dit keer zouden de kaarten meer in het voordeel van Blauw-Zwart liggen. Zijn huidige werkgever San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n 9 à 10 miljoen euro. Dat zou voor Blauw-Zwart een recordbedrag betekenen, nu ze het ticket voor de Champions League binnen hebben is er echter voldoende financiële ruimte om deze investering te doen.

Het zag er dus erg goed uit voor de Bruggelingen, maar daar komt nu verandering in. Zo meldt El Intransigente dat ook het grote Paris Saint-Germain zich aan het front heeft gemeld voor de komst van Gaich. Eerder geraakte al bekend dat de Argentijn was aangeboden in de Franse hoofdstad en blijkbaar ziet men wel potentieel in zijn komst. De Franse kampioen is uiteraard aantrekkelijker voor de spits en beschikt ook over meer financiële slagkracht. Toch zou Club volgens het genoemde medium niet kansloos zijn.

De West-Vlamingen zijn immers behoorlijk concreet, legden al de nodige contacten ter plaatse en zouden dus al een bod hebben gedaan. Bovendien ligt er in Brugge ongetwijfeld een mooi sportief plan voor hem klaar. Bij PSG zou hij voorlopig niet meer dan één van de vele namen op de lijst zijn. Blauw-Zwart blijft dus kans maken op de komst van Gaich, al mag het de onderhandelingen niet te lang laten aanslepen.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

6
6
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

159
159
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

158
158
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

58
58
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

162
162
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

129
129
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

181
181
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

258
258
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

244
244
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

260
260
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

151
151
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

119
119
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

193
193
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

584
584
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

289
289
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

114
114
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

99
99
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

282
282
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

445
445
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

333
333
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

247
247
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

401
401
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1125
1125
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

121
121

Meer sportnieuws