'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

door
'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan, dat werd vorige week nog bevestigd door voorzitter Bart Verhaeghe. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits. En daarvoor blijven de pijlen gericht op Aldolfo Gaich.


De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld. Toen bleef een deal uit, maar dit keer zouden de kaarten meer in het voordeel van Blauw-Zwart liggen. Zijn huidige werkgever San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n 9 à 10 miljoen euro. Dat zou voor Blauw-Zwart een recordbedrag betekenen, nu ze het ticket voor de Champions League binnen hebben is er echter voldoende financiële ruimte om deze investering te doen.

Het zag er dus erg goed uit voor de Bruggelingen, maar daar komt nu verandering in. Zo meldt El Intransigente dat ook het grote Paris Saint-Germain zich aan het front heeft gemeld voor de komst van Gaich. Eerder geraakte al bekend dat de Argentijn was aangeboden in de Franse hoofdstad en blijkbaar ziet men wel potentieel in zijn komst. De Franse kampioen is uiteraard aantrekkelijker voor de spits en beschikt ook over meer financiële slagkracht. Toch zou Club volgens het genoemde medium niet kansloos zijn.

De West-Vlamingen zijn immers behoorlijk concreet, legden al de nodige contacten ter plaatse en zouden dus al een bod hebben gedaan. Bovendien ligt er in Brugge ongetwijfeld een mooi sportief plan voor hem klaar. Bij PSG zou hij voorlopig niet meer dan één van de vele namen op de lijst zijn. Blauw-Zwart blijft dus kans maken op de komst van Gaich, al mag het de onderhandelingen niet te lang laten aanslepen.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

1
1
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

119
119
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

27
27
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

66
66
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

289
289
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

197
197
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

151
151
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

419
419
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

280
280
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

293
293
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

65
65
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

650
650
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

216
216
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

116
116
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

416
416
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

202
202
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

648
648
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

83
83
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

393
393
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

277
277
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

573
573
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

235
235

Meer sportnieuws