'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

1624 stemmen
'Club gaat vol de strijd aan met PSG voor recordaanwinst'

Ondanks de coronacrisis wil Club Brugge ook tijdens de komende transferperiode stevig toeslaan, dat werd vorige week nog bevestigd door voorzitter Bart Verhaeghe. Op de verlanglijst van Blauw-Zwart staat onder meer een nieuwe spits. En daarvoor blijven de pijlen gericht op Aldolfo Gaich.


De beloftevolle Argentijn was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld. Toen bleef een deal uit, maar dit keer zouden de kaarten meer in het voordeel van Blauw-Zwart liggen. Zijn huidige werkgever San Lorenzo zou immers verplicht zijn om mee te werken aan een transfer om de eigen financiële problemen te counteren. Bepaalde media berichtten zelfs dat de Bruggelingen al een nieuw bod zouden hebben gedaan van zo'n 9 à 10 miljoen euro. Dat zou voor Blauw-Zwart een recordbedrag betekenen, nu ze het ticket voor de Champions League binnen hebben is er echter voldoende financiële ruimte om deze investering te doen.

Het zag er dus erg goed uit voor de Bruggelingen, maar daar komt nu verandering in. Zo meldt El Intransigente dat ook het grote Paris Saint-Germain zich aan het front heeft gemeld voor de komst van Gaich. Eerder geraakte al bekend dat de Argentijn was aangeboden in de Franse hoofdstad en blijkbaar ziet men wel potentieel in zijn komst. De Franse kampioen is uiteraard aantrekkelijker voor de spits en beschikt ook over meer financiële slagkracht. Toch zou Club volgens het genoemde medium niet kansloos zijn.

De West-Vlamingen zijn immers behoorlijk concreet, legden al de nodige contacten ter plaatse en zouden dus al een bod hebben gedaan. Bovendien ligt er in Brugge ongetwijfeld een mooi sportief plan voor hem klaar. Bij PSG zou hij voorlopig niet meer dan één van de vele namen op de lijst zijn. Blauw-Zwart blijft dus kans maken op de komst van Gaich, al mag het de onderhandelingen niet te lang laten aanslepen.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Club moet doordrukken voor Gaich ...

Meest recent

'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

2
2
Brandon Mechele deelt emotioneel nieuws vanuit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

3
3
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

126
126
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

50
50
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

77
77
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

58
58
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

59
59
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

98
98
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

152
152
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

271
271
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

277
277
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

192
192
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

362
362
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

129
129
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

603
603
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

89
89
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

344
344
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

148
148
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

101
101
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

125
125
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

183
183

Meer sportnieuws