'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

door
'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

Dries Mertens maakt straks dus niet de overstap naar Milaan, maar toch krijgen we volgend jaar wie weet wel een extra landgenoot in het truitje van Inter te zien. De jonge Tibo Persyn staat daar namelijk op het punt om een nieuw contract te tekenen, en hoopt vervolgens uiteraard om de stap naar de eerste ploeg te zetten. In dat opzicht lijkt hij straks goed nieuws te zullen krijgen.


De 18-jarige flankspeler ruilde een paar jaar geleden Club Brugge al in voor de jeugdopleiding van Inter, waar hij omgevormd werd van een aanvallende rechtsbuiten tot een moderne fullback – naar het voorbeeld van Thomas Meunier. Een stevig pluspunt in het Giuseppe Meazza stadion, waar coach Antonio Conte doorgaans een systeem met enkele bezetting op de flanken hanteert en naar verluidt wel een boontje heeft voor de Belg. Op rechts komt bovendien straks wellicht een vacature vrij, want diverse Engelse en Italiaanse media melden dat Victor Moses niet veel langer in Milaan zal blijven.

De Nigeriaanse huurling van Chelsea kon onvoldoende overtuigen om zijn optie van tien miljoen te rechtvaardigen en mag enkel blijven mits zijn moederclub akkoord gaat met een nieuwe verhuur. De Londenaren verkiezen echter geld om hun transferoffensief op poten te zetten en hebben daar dus geen oren naar, met als gevolg dat Moses allicht vertrekt. En zo Persyn, die eerder al eens de voorbereiding bij de A-kern meemaakte, snel overgeheveld zou kunnen worden naar de eerste ploeg om het gat te vullen. Al kan een uitleenbeurt terug aan Club Brugge ook altijd een interessante optie vormen.

LEES MEER: Persyn, de nieuwe Meunier

LEES OOK: Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Ziet u Persyn dit jaar al doorbreken bij Inter?

Meest recent

Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

1
1
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

73
73
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

160
160
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

51
51
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

397
397
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

225
225
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

257
257
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

81
81
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

128
128
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

45
45
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

73
73
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

373
373
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

50
50
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

52
52
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

122
122
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

121
121
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

180
180
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

39
39
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

161
161
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

358
358
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

115
115
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

211
211
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

58
58
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

239
239

Meer sportnieuws