'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

181 stemmen
'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

Dries Mertens maakt straks dus niet de overstap naar Milaan, maar toch krijgen we volgend jaar wie weet wel een extra landgenoot in het truitje van Inter te zien. De jonge Tibo Persyn staat daar namelijk op het punt om een nieuw contract te tekenen, en hoopt vervolgens uiteraard om de stap naar de eerste ploeg te zetten. In dat opzicht lijkt hij straks goed nieuws te zullen krijgen.


De 18-jarige flankspeler ruilde een paar jaar geleden Club Brugge al in voor de jeugdopleiding van Inter, waar hij omgevormd werd van een aanvallende rechtsbuiten tot een moderne fullback – naar het voorbeeld van Thomas Meunier. Een stevig pluspunt in het Giuseppe Meazza stadion, waar coach Antonio Conte doorgaans een systeem met enkele bezetting op de flanken hanteert en naar verluidt wel een boontje heeft voor de Belg. Op rechts komt bovendien straks wellicht een vacature vrij, want diverse Engelse en Italiaanse media melden dat Victor Moses niet veel langer in Milaan zal blijven.

De Nigeriaanse huurling van Chelsea kon onvoldoende overtuigen om zijn optie van tien miljoen te rechtvaardigen en mag enkel blijven mits zijn moederclub akkoord gaat met een nieuwe verhuur. De Londenaren verkiezen echter geld om hun transferoffensief op poten te zetten en hebben daar dus geen oren naar, met als gevolg dat Moses allicht vertrekt. En zo Persyn, die eerder al eens de voorbereiding bij de A-kern meemaakte, snel overgeheveld zou kunnen worden naar de eerste ploeg om het gat te vullen. Al kan een uitleenbeurt terug aan Club Brugge ook altijd een interessante optie vormen.

LEES MEER: Persyn, de nieuwe Meunier

Ziet u Persyn dit jaar al doorbreken bij Inter?

Meest recent

Garcia houdt adem in: twee Duivels in de lappenmand?

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

27
27
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

149
149
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

313
313
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

88
88
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

182
182
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

290
290
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

273
273
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

532
532
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

328
328
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

125
125
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

164
164
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

388
388
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

517
517
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

339
339
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

154
154
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

43
43
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

404
404
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

58
58
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

487
487
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

673
673
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

132
132
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

114
114
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

336
336
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

137
137
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

50
50

Meer sportnieuws