'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

181 stemmen
'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

Dries Mertens maakt straks dus niet de overstap naar Milaan, maar toch krijgen we volgend jaar wie weet wel een extra landgenoot in het truitje van Inter te zien. De jonge Tibo Persyn staat daar namelijk op het punt om een nieuw contract te tekenen, en hoopt vervolgens uiteraard om de stap naar de eerste ploeg te zetten. In dat opzicht lijkt hij straks goed nieuws te zullen krijgen.


De 18-jarige flankspeler ruilde een paar jaar geleden Club Brugge al in voor de jeugdopleiding van Inter, waar hij omgevormd werd van een aanvallende rechtsbuiten tot een moderne fullback – naar het voorbeeld van Thomas Meunier. Een stevig pluspunt in het Giuseppe Meazza stadion, waar coach Antonio Conte doorgaans een systeem met enkele bezetting op de flanken hanteert en naar verluidt wel een boontje heeft voor de Belg. Op rechts komt bovendien straks wellicht een vacature vrij, want diverse Engelse en Italiaanse media melden dat Victor Moses niet veel langer in Milaan zal blijven.

De Nigeriaanse huurling van Chelsea kon onvoldoende overtuigen om zijn optie van tien miljoen te rechtvaardigen en mag enkel blijven mits zijn moederclub akkoord gaat met een nieuwe verhuur. De Londenaren verkiezen echter geld om hun transferoffensief op poten te zetten en hebben daar dus geen oren naar, met als gevolg dat Moses allicht vertrekt. En zo Persyn, die eerder al eens de voorbereiding bij de A-kern meemaakte, snel overgeheveld zou kunnen worden naar de eerste ploeg om het gat te vullen. Al kan een uitleenbeurt terug aan Club Brugge ook altijd een interessante optie vormen.

LEES MEER: Persyn, de nieuwe Meunier

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Ziet u Persyn dit jaar al doorbreken bij Inter?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

119
119
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

79
79
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

106
106
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

93
93
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

229
229
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

61
61
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

45
45
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

33
33
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

460
460
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

67
67
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

231
231
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

51
51
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

240
240
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

177
177
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

118
118
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

726
726
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

67
67
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

180
180
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

178
178
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1102
1102
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

717
717
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

472
472
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

867
867
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

871
871
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws