'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

door
'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

Dries Mertens maakt straks dus niet de overstap naar Milaan, maar toch krijgen we volgend jaar wie weet wel een extra landgenoot in het truitje van Inter te zien. De jonge Tibo Persyn staat daar namelijk op het punt om een nieuw contract te tekenen, en hoopt vervolgens uiteraard om de stap naar de eerste ploeg te zetten. In dat opzicht lijkt hij straks goed nieuws te zullen krijgen.


De 18-jarige flankspeler ruilde een paar jaar geleden Club Brugge al in voor de jeugdopleiding van Inter, waar hij omgevormd werd van een aanvallende rechtsbuiten tot een moderne fullback – naar het voorbeeld van Thomas Meunier. Een stevig pluspunt in het Giuseppe Meazza stadion, waar coach Antonio Conte doorgaans een systeem met enkele bezetting op de flanken hanteert en naar verluidt wel een boontje heeft voor de Belg. Op rechts komt bovendien straks wellicht een vacature vrij, want diverse Engelse en Italiaanse media melden dat Victor Moses niet veel langer in Milaan zal blijven.

De Nigeriaanse huurling van Chelsea kon onvoldoende overtuigen om zijn optie van tien miljoen te rechtvaardigen en mag enkel blijven mits zijn moederclub akkoord gaat met een nieuwe verhuur. De Londenaren verkiezen echter geld om hun transferoffensief op poten te zetten en hebben daar dus geen oren naar, met als gevolg dat Moses allicht vertrekt. En zo Persyn, die eerder al eens de voorbereiding bij de A-kern meemaakte, snel overgeheveld zou kunnen worden naar de eerste ploeg om het gat te vullen. Al kan een uitleenbeurt terug aan Club Brugge ook altijd een interessante optie vormen.

LEES MEER: Persyn, de nieuwe Meunier

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Ziet u Persyn dit jaar al doorbreken bij Inter?

Meest recent

'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

59
59
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

99
99
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

118
118
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

125
125
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

38
38
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

120
120
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

82
82
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

222
222
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

392
392
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

254
254
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

226
226
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

179
179
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

312
312
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

290
290
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

365
365
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

310
310
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

231
231
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

528
528
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

121
121

Meer sportnieuws