'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

181 stemmen
'Belgisch toptalent krijgt goed nieuws bij Inter'

Dries Mertens maakt straks dus niet de overstap naar Milaan, maar toch krijgen we volgend jaar wie weet wel een extra landgenoot in het truitje van Inter te zien. De jonge Tibo Persyn staat daar namelijk op het punt om een nieuw contract te tekenen, en hoopt vervolgens uiteraard om de stap naar de eerste ploeg te zetten. In dat opzicht lijkt hij straks goed nieuws te zullen krijgen.


De 18-jarige flankspeler ruilde een paar jaar geleden Club Brugge al in voor de jeugdopleiding van Inter, waar hij omgevormd werd van een aanvallende rechtsbuiten tot een moderne fullback – naar het voorbeeld van Thomas Meunier. Een stevig pluspunt in het Giuseppe Meazza stadion, waar coach Antonio Conte doorgaans een systeem met enkele bezetting op de flanken hanteert en naar verluidt wel een boontje heeft voor de Belg. Op rechts komt bovendien straks wellicht een vacature vrij, want diverse Engelse en Italiaanse media melden dat Victor Moses niet veel langer in Milaan zal blijven.

De Nigeriaanse huurling van Chelsea kon onvoldoende overtuigen om zijn optie van tien miljoen te rechtvaardigen en mag enkel blijven mits zijn moederclub akkoord gaat met een nieuwe verhuur. De Londenaren verkiezen echter geld om hun transferoffensief op poten te zetten en hebben daar dus geen oren naar, met als gevolg dat Moses allicht vertrekt. En zo Persyn, die eerder al eens de voorbereiding bij de A-kern meemaakte, snel overgeheveld zou kunnen worden naar de eerste ploeg om het gat te vullen. Al kan een uitleenbeurt terug aan Club Brugge ook altijd een interessante optie vormen.

LEES MEER: Persyn, de nieuwe Meunier

LEES OOK: Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Ziet u Persyn dit jaar al doorbreken bij Inter?

Meest recent

Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

0
0
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

20
20
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

106
106
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

45
45
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

27
27
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

305
305
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

146
146
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

91
91
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

94
94
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

141
141
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

425
425
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

126
126
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

134
134
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

180
180
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

225
225
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

226
226
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

185
185
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

424
424
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

86
86
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

549
549
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

86
86
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

477
477
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

674
674

Meer sportnieuws