Transfer Dennis onder vuur: "Van Iphone naar een Nokia 3210"

1002 stemmen
Transfer Dennis onder vuur:

De Jupiler Pro League staat omschreven als een echte opleidingscompetitie, elk jaar ziet de landskampioen dan ook enkele van zijn sterkhouders vertrekken. En dat zal komende zomer ook bij Club Brugge niet anders zijn. Zo staat Emmanuel Dennis klaar om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten.


Zowel trainer Philippe Clement als manager Vincent Mannaert lieten al verstaan dat de tijd is gekomen voor de Nigeriaan om zich aan een nieuw avontuur te wagen. En ook de speler zelf zou al hebben aangegeven dat hij in een grotere competitie aan de slag wil gaan. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo werd de voorbije dagen vanuit Engelse hoek vooral naar Arsenal FC gewezen. De Gunners nemen mogelijk afscheid van Pierre-Emerick Aubameyang en de staf van coach Mikel Arteta zou in Dennis een geschikte vervanger zien.

Maar niet iedereen is even enthousiast over zo'n mogelijke deal. James Dodd, voetbalreporter bij Fox Sports, toonde zich scherp op Twitter. "Als Aubameyang vervangen wordt door Dennis, is het net alsof ze een Iphone vervangen met een Nokia 3210. Ik heb nog niet zoveel van hem gezien, maar wat ik zag in de Champions League dit seizoen ... zijn tweede baltoets was telkens een tackle", klonk het. Toen een volger Dodd erop wees dat Nokia 3210's destijds de beste gsm's ooit gemaakt waren, repliceerde hij: "ik durf te wedden dat die telefoon ook een betere balcontrole had."

LEES OOK: Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Heeft Dennis volgens u zijn plaats bij een club als Arsenal?

Meest recent

Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

16
16
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

84
84
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

76
76
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

60
60
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

43
43
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

108
108
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

318
318
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

60
60
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

409
409
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

91
91
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

270
270
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

467
467
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

431
431
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

518
518
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

886
886
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

209
209
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

373
373
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

121
121
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

257
257
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

505
505
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

491
491
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

362
362

Meer sportnieuws