Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

door
Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

Wat er al een tijdje zat aan te komen, werd donderdag ook officieel bevestigd: Antwerp FC gaat niet langer door met trainer Laszlo Bölöni. En dus zal de Great Old op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Gelukkig voor de Antwerpenaren is de markt op dit moment redelijk gunstig.


Door het aflopende contract van Bölöni werd Antwerp de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende trainers. En op dit moment liggen een aantal van die genoemde kandidaten nergens onder contract. De grootste kanshebber lijkt Bernd Storck. Ondanks de miraculeuze redding besloot de Duitser om zijn overeenkomst bij Cercle Brugge niet te verlengen. Vincent Goemaere, preses van Groen-Zwart, liet toen al verstaan dat Storck klaar is voor een topclub en ging er vanuit dat er interesse zou volgen.

Ook ex-bondscoach Marc Wimots werd al genoemd, hij zit sinds zijn vertrek bij Iran nog steeds zonder job. Der Kampfschwein ontkende in januari dat er gesprekken waren geweest met Antwerp, maar sindsdien is er natuurlijk heel wat veranderd. Bij Sport/Voetbalmagazine liet men onlangs dan weer verstaan dat ook Ivan Leko op de Antwerpse lijst staat. De ex-trainer van STVV en Club Brugge is op zoek naar een nieuwe uitdaging na een mislukte passage bij Al Ain.

Daarnaast werd de naam Hein Vanhaezebrouck hier en daar al genoemd. Concreet zijn die geruchten wel niet, bovendien liet hij deze week verstaan dat een terugkeer als trainer gezien de huidige omstandigheden allicht niet voor volgend seizoen zal zijn. Maar er zijn nog meer opties. Ook Marc Brys en Felice Mazzu zijn bijvoorbeeld coaches met een mooie staat van dienst in ons land die momenteel zonder club zitten. Afwachten dus op wie de keuze van Antwerp, dat momenteel geen commentaar geeft over de opvolger van Bölöni, zal vallen.

LEES OOK: Waarom Storck de ideale opvolger voor Bölöni is

LEES OOK: 'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

Wie is volgens u de beste optie voor Antwerp?

Meest recent

Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

20
20
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

94
94
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

40
40
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

58
58
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

59
59
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

90
90
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

255
255
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

199
199
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

331
331
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

379
379
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

101
101
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

168
168
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

156
156
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

123
123
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

302
302
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

987
987
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

401
401
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

813
813
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

232
232
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

764
764
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

504
504
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156

Meer sportnieuws