Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

door
Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

Wat er al een tijdje zat aan te komen, werd donderdag ook officieel bevestigd: Antwerp FC gaat niet langer door met trainer Laszlo Bölöni. En dus zal de Great Old op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Gelukkig voor de Antwerpenaren is de markt op dit moment redelijk gunstig.


Door het aflopende contract van Bölöni werd Antwerp de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende trainers. En op dit moment liggen een aantal van die genoemde kandidaten nergens onder contract. De grootste kanshebber lijkt Bernd Storck. Ondanks de miraculeuze redding besloot de Duitser om zijn overeenkomst bij Cercle Brugge niet te verlengen. Vincent Goemaere, preses van Groen-Zwart, liet toen al verstaan dat Storck klaar is voor een topclub en ging er vanuit dat er interesse zou volgen.

Ook ex-bondscoach Marc Wimots werd al genoemd, hij zit sinds zijn vertrek bij Iran nog steeds zonder job. Der Kampfschwein ontkende in januari dat er gesprekken waren geweest met Antwerp, maar sindsdien is er natuurlijk heel wat veranderd. Bij Sport/Voetbalmagazine liet men onlangs dan weer verstaan dat ook Ivan Leko op de Antwerpse lijst staat. De ex-trainer van STVV en Club Brugge is op zoek naar een nieuwe uitdaging na een mislukte passage bij Al Ain.

Daarnaast werd de naam Hein Vanhaezebrouck hier en daar al genoemd. Concreet zijn die geruchten wel niet, bovendien liet hij deze week verstaan dat een terugkeer als trainer gezien de huidige omstandigheden allicht niet voor volgend seizoen zal zijn. Maar er zijn nog meer opties. Ook Marc Brys en Felice Mazzu zijn bijvoorbeeld coaches met een mooie staat van dienst in ons land die momenteel zonder club zitten. Afwachten dus op wie de keuze van Antwerp, dat momenteel geen commentaar geeft over de opvolger van Bölöni, zal vallen.

LEES OOK: Waarom Storck de ideale opvolger voor Bölöni is

LEES OOK: 'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Wie is volgens u de beste optie voor Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

152
152
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

155
155
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

88
88
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

167
167
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

82
82
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

104
104
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

57
57
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

144
144
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

67
67
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

223
223
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1306
1306
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

134
134
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

70
70
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

201
201
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

396
396
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

76
76
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

146
146
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

205
205
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

101
101
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

374
374
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

83
83
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

99
99

Meer sportnieuws