Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

door
Kansen voor Antwerp: vier 'kandidaat-trainers' zonder club

Wat er al een tijdje zat aan te komen, werd donderdag ook officieel bevestigd: Antwerp FC gaat niet langer door met trainer Laszlo Bölöni. En dus zal de Great Old op zoek moeten gaan naar een nieuwe coach. Gelukkig voor de Antwerpenaren is de markt op dit moment redelijk gunstig.


Door het aflopende contract van Bölöni werd Antwerp de voorbije weken en maanden al gelinkt aan verschillende trainers. En op dit moment liggen een aantal van die genoemde kandidaten nergens onder contract. De grootste kanshebber lijkt Bernd Storck. Ondanks de miraculeuze redding besloot de Duitser om zijn overeenkomst bij Cercle Brugge niet te verlengen. Vincent Goemaere, preses van Groen-Zwart, liet toen al verstaan dat Storck klaar is voor een topclub en ging er vanuit dat er interesse zou volgen.

Ook ex-bondscoach Marc Wimots werd al genoemd, hij zit sinds zijn vertrek bij Iran nog steeds zonder job. Der Kampfschwein ontkende in januari dat er gesprekken waren geweest met Antwerp, maar sindsdien is er natuurlijk heel wat veranderd. Bij Sport/Voetbalmagazine liet men onlangs dan weer verstaan dat ook Ivan Leko op de Antwerpse lijst staat. De ex-trainer van STVV en Club Brugge is op zoek naar een nieuwe uitdaging na een mislukte passage bij Al Ain.

Daarnaast werd de naam Hein Vanhaezebrouck hier en daar al genoemd. Concreet zijn die geruchten wel niet, bovendien liet hij deze week verstaan dat een terugkeer als trainer gezien de huidige omstandigheden allicht niet voor volgend seizoen zal zijn. Maar er zijn nog meer opties. Ook Marc Brys en Felice Mazzu zijn bijvoorbeeld coaches met een mooie staat van dienst in ons land die momenteel zonder club zitten. Afwachten dus op wie de keuze van Antwerp, dat momenteel geen commentaar geeft over de opvolger van Bölöni, zal vallen.

LEES OOK: Waarom Storck de ideale opvolger voor Bölöni is

LEES OOK: ‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

Wie is volgens u de beste optie voor Antwerp?

Meest recent

'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

1
1
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

22
22
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

89
89
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

381
381
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

166
166
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

461
461
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

301
301
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

217
217
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

20
20
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

64
64
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

333
333
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

87
87
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

32
32
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1575
1575
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

317
317
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

256
256
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

149
149
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

227
227
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

92
92
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

149
149
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

498
498
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

299
299
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

89
89
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

433
433

Meer sportnieuws