Gheysens waarschuwt andere clubs: "Zullen ons been stijf houden"

door
Gheysens waarschuwt andere clubs:

De Algemene Vergadering van de Pro League leek slechts een verplicht nummer te gaan worden. De verwachting was immers dat het advies van de Raad van Bestuur zou opgevolgd worden en dat de competitie dus vroegtijdig stopgezet zou worden. Maar blijkbaar liggen de kaarten toch anders.


Het was al langer bekend dat Antwerp FC liefst het seizoen zou afmaken. En vooral voorzitter Paul Gheysens blijkt daar een groot voorstander van. Donderdagavond liet de preses verstaan dat hij er vanuit gaat dat er toch nog gespeeld wordt. Meer zelfs, Gheysens lijkt bereid de Algemene Vergadering te torpederen. "Het is 100% zeker dat wij maandag het been stijf zullen houden. Hoe kun je nu stoppen? Voor je sponsors, voor je supporters,... Het is allemaal zo opportunistisch van die 3 ploegen (de eerste drie in het klassement: Club Brugge, AA Gent en Charleroi). Kun je je dat voorstellen?", liet Gheysens noteren bij Sporza.

De grote baas van Ghelamco wil dat het seizoen wordt afgewerkt wegens sportieve en financiële redenen. Maar hij benadrukt dat het ook goed zou zijn voor een groter deel van de maatschappij. Nu vakanties in het buitenland zo goed als uitgesloten lijken, zou het voetbal volgens hem een mooi alternatief zijn om de zomermaanden toch kleur te geven. "Voetbal zou de mensen een extra boost kunnen geven voor hun mentale gezondheid", aldus de zakenman.

LEES OOK: Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Begrijpt u het standpunt van Gheysens?

Meest recent

Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

2
2
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

8
8
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

18
18
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

80
80
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

128
128
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

159
159
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

299
299
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

164
164
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

274
274
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

151
151
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

78
78
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

137
137
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

148
148
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

138
138
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

28
28
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

165
165
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

146
146
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

274
274
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

303
303
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

206
206
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

219
219
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

303
303
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

47
47
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

209
209
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

113
113

Meer sportnieuws