Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

door
Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

Antwerp stelde drie jaar geleden bij zijn terugkeer in eerste klasse Laszlo Bölöni aan als hoofdcoach en dat bleek een gouden zet. Onder leiding van de ervaren Roemeen groeide de Great Old uit tot een luis in de pels van de topclubs. Dit seizoen pakt het al voor de tweede keer op rij een Europees ticket en staat het ook in de bekerfinale. 


Bölöni kan dus zeer fraaie resultaten voorleggen, maar desondanks zou het zomaar kunnen dat hij het straks voor bekeken houdt. Eind juni loopt het contract van de trainer op de Bosuil af en het lijkt er sterk op dat hij daarmee een punt zal zetten achter zijn passage bij Antwerp. 

In een videogesprek met het Hongaarse M4 Sport geeft Bölöni immers aan dat hij erop rekent dat hij volgend seizoen niet langer Antwerp zal trainen. Hij vindt dat de volgende stap voor de club is om op de titel te mikken, maar daarvoor is volgens hem een andere filosofie nodig dan de zijne. Onder Bölöni kan Antwerp dus geen progressie meer maken, luidt zijn conclusie. 

UPDATE 23u27 
De kans bestaat dus dat Bölöni het na dit seizoen voor bekeken houdt op de Bosuil, zijn contract werd in ieder geval nog niet verlengd. Bij het bovengenoemde M4 Sport wordt alvast de naam van een mogelijke opvolger naar voren geschoven: Bernd Storck. Een bevestiging daarvan is er echter niet, bovendien onderhandelt de Duitser nog met Cercle Brugge over een verlengd verblijf

Bij Het Laatste Nieuws nam men alvast contact op met Antwerp voor een reactie op de geruchten. De Great Old beweert echter dat er nog geen beslissing is genomen. "Wij waren niet op de hoogte van dit interview en zullen al helemaal niet reageren op namen van potentiële opvolgers. Wij weten alleszins van niets en hebben zelf ook nog niets beslist", klinkt het. 

LEES OOK: Waarom Storck klaar is om Bölöni op te volgen

UPDATE 9/04

Sven Jaecques, general secretary & sports bij Antwerp, reageerde on the record bij Gazet van Antwerpen. Hij waarschuwt over de voorbarigheid van de uitspraken van Bölöni die eind contract is bij de club. Jaecques benadrukt dat er intern nog niet gesproken is over de toekomst van de Roemeen, net als met de coach zelf. De bedoeling was om na de bekerfinale en de play-offs samen te zitten, maar door het coronavirus is de planning in de war gestuurd. Jaecques gaf nog mee dat voor Antwerp alle opties nog openliggen.


LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

🚀

Moet Antwerp verder zonder Bölöni?

Meest recent

Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

3
3
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

109
109
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

22
22
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

95
95
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

127
127
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

42
42
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

17
17
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

43
43
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

155
155
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

76
76
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

55
55
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

83
83
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

334
334
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

154
154
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

44
44
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

264
264
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

322
322
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

220
220
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

130
130
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

247
247

Meer sportnieuws