Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

285
Antwerp houdt alle opties open voor T1 volgend seizoen

Antwerp stelde drie jaar geleden bij zijn terugkeer in eerste klasse Laszlo Bölöni aan als hoofdcoach en dat bleek een gouden zet. Onder leiding van de ervaren Roemeen groeide de Great Old uit tot een luis in de pels van de topclubs. Dit seizoen pakt het al voor de tweede keer op rij een Europees ticket en staat het ook in de bekerfinale. 


Bölöni kan dus zeer fraaie resultaten voorleggen, maar desondanks zou het zomaar kunnen dat hij het straks voor bekeken houdt. Eind juni loopt het contract van de trainer op de Bosuil af en het lijkt er sterk op dat hij daarmee een punt zal zetten achter zijn passage bij Antwerp. 

In een videogesprek met het Hongaarse M4 Sport geeft Bölöni immers aan dat hij erop rekent dat hij volgend seizoen niet langer Antwerp zal trainen. Hij vindt dat de volgende stap voor de club is om op de titel te mikken, maar daarvoor is volgens hem een andere filosofie nodig dan de zijne. Onder Bölöni kan Antwerp dus geen progressie meer maken, luidt zijn conclusie. 

UPDATE 23u27 
De kans bestaat dus dat Bölöni het na dit seizoen voor bekeken houdt op de Bosuil, zijn contract werd in ieder geval nog niet verlengd. Bij het bovengenoemde M4 Sport wordt alvast de naam van een mogelijke opvolger naar voren geschoven: Bernd Storck. Een bevestiging daarvan is er echter niet, bovendien onderhandelt de Duitser nog met Cercle Brugge over een verlengd verblijf. 

Bij Het Laatste Nieuws nam men alvast contact op met Antwerp voor een reactie op de geruchten. De Great Old beweert echter dat er nog geen beslissing is genomen. "Wij waren niet op de hoogte van dit interview en zullen al helemaal niet reageren op namen van potentiële opvolgers. Wij weten alleszins van niets en hebben zelf ook nog niets beslist", klinkt het. 

LEES OOK: Waarom Storck klaar is om Bölöni op te volgen

UPDATE 9/04

Sven Jaecques, general secretary & sports bij Antwerp, reageerde on the record bij Gazet van Antwerpen. Hij waarschuwt over de voorbarigheid van de uitspraken van Bölöni die eind contract is bij de club. Jaecques benadrukt dat er intern nog niet gesproken is over de toekomst van de Roemeen, net als met de coach zelf. De bedoeling was om na de bekerfinale en de play-offs samen te zitten, maar door het coronavirus is de planning in de war gestuurd. Jaecques gaf nog mee dat voor Antwerp alle opties nog openliggen.


Moet Antwerp verder zonder Bölöni?

Meest recent

Olise naar Real Madrid? Bayern krijgt cruciaal nieuws

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

7
7
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

8
8
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

31
31
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

91
91
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

26
26
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

111
111
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

33
33
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

229
229
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

41
41
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

217
217
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

156
156
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

424
424
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

22
22
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

280
280
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

387
387
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

321
321
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

386
386
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

204
204
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

367
367
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

389
389
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

373
373
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

223
223
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

681
681
Bloedbad in JPL: televisiecontract straks gehalveerd?

Het is een turbulent jaar geweest voor het Belgische voetbal, dat even op een financieel bloedbad ...

587
587
Update Transfermarkt: explosies bij Club en Union

De transferzomer is intussen alweer een tijdje voorbij en het seizoen 2026/27 heeft intussen ook ...

192
192

Meer sportnieuws