'Na AA Gent is nog een topclub zeker van zijn licentie'

357 stemmen
'Na AA Gent is nog een topclub zeker van zijn licentie'

Het coronavirus verschuift momenteel de hele discussie naar de achtergrond, maar eens de crisis is opgelost maken we ons al op voor een nieuwe procedureslag in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte zal de gedoodverfde degradant namelijk weer de licenties van haar concurrentie aankaarten, zo kondigde Waasland-Beveren al aan.


De Waaslanders trekken onder meer de gang van zaken bij KV Oostende en RSC Anderlecht in twijfel, met bijzondere aandacht voor de rollen van Marc Coucke en Wouter Vandenhaute. Daarnaast zou ook KV Mechelen andermaal geviseerd worden over haar betrokkenheid in de zaak Operatie Propere Handen. Weer heel wat vraagtekens dus over welke teams volgend seizoen al dan niet op het hoogste niveau zullen mogen uitkomen.

Wat dat betreft toont AA Gent zich nu de primus van de klas, want volgens Het Laatste Nieuws kregen de Buffalo's nu al groen licht van de licentiecommissie. Zij hebben zo als eerste Belgische club hun licentie voor de volgende jaargang al binnen, opnieuw een bewijs van de gezonde financiële situatie in de Ghelamco Arena. De overige clubs moeten allicht wachten tot donderdag en krijgen nog tot dinsdag om eventuele twistpunten op te klaren.

UPDATE 17/03

Niet enkel AA Gent is zeker van zijn licentie, ook KRC Genk leverde bijzonder goed werk en is al zeker van zijn licentie. Dat weet Het Laatste Nieuws. De Limburgers kennen financieel dan ook geen enkel problemen en verkochten de afgelopen mercato's voor tientallen miljoenen euro's.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Goed beleid bij Genk?

Meest recent

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

17
17
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

88
88
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

98
98
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

40
40
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

82
82
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

199
199
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

82
82
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

249
249
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

91
91
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

73
73
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

165
165
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

442
442
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

216
216
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

155
155
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

193
193
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

147
147
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

80
80
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

336
336
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

129
129
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

234
234

Meer sportnieuws