Mpoku verrast met "speciale vermelding" bij afscheid Standard

door
Mpoku verrast met

Onder meer door zijn speelstijl is hij een wat controversiële figuur, maar als je één ding van Paul-José Mpoku wel kan zeggen is het dat hij een échte Rouche is. De clubman van Standard kiest nu echter voor een lucratief avontuur bij Al-Wahda, en dus kon een afscheidsbrief niet ontbreken.


Op zijn Twitter-account schreef Mpoku dan ook een uitgebreide post om zijn vertrek toe te dichten. "Het leven is gemaakt van keuzes. Sommigen zullen tevreden zijn, anderen niet. Je kan toch niet goed doen voor iedereen, maar bedankt aan allen die me blijven steunen', vatte de middenvelder zijn boodschap aan. "Ik wil graag Standard en de directie te bedanken. Met een speciale vermelding voor Michel Preud'homme, voor al onze momenten samen én omdat hij mij begrepen heeft en deze transfer toegestaan heeft."

Opvallend, want afgelopen zomer leek hij onder impuls van de coach nog dan al zijn biezen te pakken op Sclessin – al knokte Mpoku zich daarna wel helemaal terug. Het slotwoord is tenslotte voor de fans. "Jullie die ons alle dagen steunen, of het nu regent, of het nu sneeuwt. Bedankt daarvoor. Laat dat niet los, want Standard, dat zijn jullie in de eerste plaats. Spelers, bestuurders en staf zijn passanten, maar jullie niet. Rood tot de dood, dat kan niemand me afpakken! Dit is geen vaarwel, maar enkel een tot ziens. Ik houd van jullie."

Is het vertrek van Mpoku een groot gemis voor Standard?

Meest recent

Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

4
4
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

34
34
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

60
60
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

39
39
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

132
132
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

88
88
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

56
56
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

146
146
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

115
115
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

212
212
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

221
221
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

796
796
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

790
790
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

175
175
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

288
288
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

785
785

Meer sportnieuws