'Anderlecht en Club zien transfer Boli wegglippen'

door
'Anderlecht en Club zien transfer Boli wegglippen'

De wintermercato nadert met rasse schreden en ook in de Jupiler Pro League worden opnieuw een aantal interessante transfers verwacht. Daarbij zullen ook verschillende Belgische (top)clubs met mekaar de degens kruisen. Zo geraakte maandag al bekend dat zowel Anderlecht als Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Yohan Boli. 


Maar zij zijn niet de enigen die hun oog hebben laten vallen op de topschutter van STVV. Ook KRC Genk en Zulte Waregem zouden belangstelling tonen, net zoals enkele ploegen uit het buitenland. Volgens Het Laatste Nieuws zou Anderlecht echter het meest concreet zijn. Meer nog, de Brusselaars zouden al 'verkennende gesprekken' hebben gehouden omtrent de komst van Ivoriaan. Bovendien wijst de krant erop dat Boli begeleid wordt door Jacques Lichtenstein en laat die nu goede relaties onderhouden met speler-manager Vincent Kompany. 

UPDATE 13/12

Anderlecht leek de grootste kandidaat om Yohan Boli binnen te halen, ondanks de interesse van Club Brugge, KRC Genk en Zulte Waregem. Maar volgens Het Laatste Nieuws heeft de Turkse topclub Galatasaray zich ook gemeld bij Sint-Truiden, dat zo'n twee miljoen euro hoopt te vangen. De krant stelt dat een wintertransfer sowieso een zekerheid is, maar enkel de nieuwe werkgever voor Boli moet nog worden bepaald ... Zowel bij Anderlecht (lees HIER meer) als bij Club Brugge (lees HIER meer) zou Boli een meerwaarde kunnen zijn.

LEES OOK: Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Welke club moet Boli kiezen?

Meest recent

Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

19
19
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

17
17
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

35
35
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

18
18
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

136
136
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

220
220
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

173
173
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

177
177
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

343
343
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

56
56
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

191
191
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

166
166
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

141
141
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

379
379
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

746
746
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

104
104
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

32
32
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

84
84
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

57
57
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

50
50
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

188
188
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

327
327
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

137
137

Meer sportnieuws