De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

439 stemmen
De Lunchbox: Beerschot legt bom onder competitie, Zidane plots verdwenen

Wil je tijdens je lunchbreak of middagpauze snel mee zijn met dé hot topics uit de voetbalwereld? Dan heeft VoetbalNieuws een ideaal nieuwtje voor jou! In de Lunchbox zetten we de belangrijkste nieuwtjes van de dag op een rijtje, het ene onderwerp al wat luchtiger dan het andere.


BEERSCHOT VERKLAART DE OORLOG
Wie dacht dat de voorlopige uitspraak van het BAS een einde zou brengen aan de chaos rond de veelbesproken matchfixing-affaire, komt bedrogen uit. Beerschot trok immers naar de rechtbank en kreeg gelijk, waardoor de competitiestart mogelijk wordt uitgesteld. Daarnaast wordt het vizier vol op KV Mechelen gericht. Zo eist de Antwerpse club dat Malinwa móét degraderen of op inactief wordt gezet. LEES HIER de volledige eis van Beerschot.

WAAR IS ZINANE?!
Het oefenkamp in Real Madrid in Canada werd vrijdag plots opgeschrikt door het vertrek van coach Zinedine Zidane. Wegens 'persoonlijke redenen' trok hij in allerijl terug naar Spanje. LEES HIER wie de taken van de Fransman voorlopig overneemt.

OLIEDOLLARS VOOR VERMAELEN
Thomas Vermaelen zag zijn contract bij FC Barcelona niet verlengd worden en is momenteel als transfervrije op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk vindt hij die in het Midden-Oosten. Volgens La Dernière Heure zou de verdediger immers een mondeling akkoord hebben met Al-Arabi. LEES HIER welk Jupiler Pro League-ster hij daar zou tegenkomen.

NIEUWKOMERS CLUB OP DE WEEGSCHAAL
Club Brugge geraakte na de nederlaag tegen AZ, ook niet voorbij Lokomotiva Zagreb: 1-1. Philippe Clement liet voor de gelegenheid wel drie nieuwkomers startten. Twee daarvan deden het erg veelbelovend, eentje speelde wat minder. LEES HIER hoe het drietal het er vanaf bracht.

LEES OOK: KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

Tekenen in Qatar betekent het einde van Vermaelen als Rode Duivel ...

Meest recent

Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

29
29
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

59
59
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

52
52
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

114
114
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

161
161
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

380
380
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

351
351
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

312
312
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

84
84
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

629
629
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

73
73
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

281
281
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

57
57
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

112
112
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

426
426
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

138
138
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

116
116
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

210
210
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

651
651
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

898
898
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

721
721
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

117
117
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

521
521
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

711
711

Meer sportnieuws