TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een spits en daarbij duikt nu een nieuwe naam op. Volgens Servische media wil Blauw-Zwart Umar Sadiq binnenhalen. De Nigeriaan is een dure vogel, maar na de Europese uitschakeling tegen Charleroi zou Partizan de vraagprijs laten zakken hebben tot 7,5 miljoen euro. Of de interesse concreet is, is nog niet duidelijk.



Intussen is het voor de landskampioen bang afwachten of alle sterkhouders zullen blijven. Zo wordt er gevreesd dat Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis op het laatste moment nog zal vertrekken. Voor beiden is er buitenlandse interesse, al heeft Club nog geen concreet bod binnengekregen. Daar kan de komende dagen echter nog verandering in komen.

De voorbije dagen doken geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck zou kunnen terugkeren bij AA Gent. De trainer en huidige analist geeft echter aan dat er momenteel absoluut geen sprake van is dat hij terug zal keren naar de Ghelamco Arena. Hij geeft aan dat hij intussen al drie jaar niet meer met Ivan De Witte gesproken heeft.



Bij Anderlecht zouden ze de komende dagen ook nog op zoek gaan naar versterking. De club zou nog een extra centrale verdediger en middenvelder willen aantrekken. Tegen Eupen bleek dat op beide posities de spoel immers zeer dun is. Op het middenveld lijkt er vooral voor Trebel niet meteen een alternatief voor handen te zijn.

Antwerp is nog op zoek naar versterking en de voorbije dagen werden een aantal opvallende namen gelanceerd. De mogelijke komst van Abdoulay Diaby en Lukasz Teodorczyk willen ze bij de Great Old bevestigen noch ontkennen. Transfers van Junior Edmilson en Marouane Fellaini zijn dan weer niet aan de orde, zij zijn te duur. In totaal willen ze bij Antwerp nog drie à vier nieuwe spelers presenteren.



BUITENLAND

Bij PSG lijken ze nog afscheid te gaan nemen van Julian Draxler. De Duitser is zijn basisplaats kwijtgeraakt en gaat nu een transfer maken. Hij zou verrassend verkassen naar Zenit Sint-Petersburg. Ook Lazio aasde op zijn diensten, maar vist dus achter het net.

Manchester City heeft zijn gewenste verdediger helemaal beet. Benfica heeft immers bevestigd dat het een akkoord heeft met City over de transfer van Ruben Dias, voor wie City inclusief bonussen een dikke 70 miljoen euro neertelt. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi voor zo'n 15 miljoen wel de omgekeerde beweging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Moet Club 7,5 miljoen neertellen voor Sadiq?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

18
18
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

76
76
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

68
68
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

137
137
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

198
198
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

141
141
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

75
75
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

91
91
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

77
77
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

98
98
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

93
93
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

138
138
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

44
44
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

152
152
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

235
235
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

510
510
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

444
444
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

342
342
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

327
327
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

202
202
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

173
173
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

107
107
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

320
320
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

519
519

Meer sportnieuws