TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een spits en daarbij duikt nu een nieuwe naam op. Volgens Servische media wil Blauw-Zwart Umar Sadiq binnenhalen. De Nigeriaan is een dure vogel, maar na de Europese uitschakeling tegen Charleroi zou Partizan de vraagprijs laten zakken hebben tot 7,5 miljoen euro. Of de interesse concreet is, is nog niet duidelijk.



Intussen is het voor de landskampioen bang afwachten of alle sterkhouders zullen blijven. Zo wordt er gevreesd dat Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis op het laatste moment nog zal vertrekken. Voor beiden is er buitenlandse interesse, al heeft Club nog geen concreet bod binnengekregen. Daar kan de komende dagen echter nog verandering in komen.

De voorbije dagen doken geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck zou kunnen terugkeren bij AA Gent. De trainer en huidige analist geeft echter aan dat er momenteel absoluut geen sprake van is dat hij terug zal keren naar de Ghelamco Arena. Hij geeft aan dat hij intussen al drie jaar niet meer met Ivan De Witte gesproken heeft.



Bij Anderlecht zouden ze de komende dagen ook nog op zoek gaan naar versterking. De club zou nog een extra centrale verdediger en middenvelder willen aantrekken. Tegen Eupen bleek dat op beide posities de spoel immers zeer dun is. Op het middenveld lijkt er vooral voor Trebel niet meteen een alternatief voor handen te zijn.

Antwerp is nog op zoek naar versterking en de voorbije dagen werden een aantal opvallende namen gelanceerd. De mogelijke komst van Abdoulay Diaby en Lukasz Teodorczyk willen ze bij de Great Old bevestigen noch ontkennen. Transfers van Junior Edmilson en Marouane Fellaini zijn dan weer niet aan de orde, zij zijn te duur. In totaal willen ze bij Antwerp nog drie à vier nieuwe spelers presenteren.



BUITENLAND

Bij PSG lijken ze nog afscheid te gaan nemen van Julian Draxler. De Duitser is zijn basisplaats kwijtgeraakt en gaat nu een transfer maken. Hij zou verrassend verkassen naar Zenit Sint-Petersburg. Ook Lazio aasde op zijn diensten, maar vist dus achter het net.

Manchester City heeft zijn gewenste verdediger helemaal beet. Benfica heeft immers bevestigd dat het een akkoord heeft met City over de transfer van Ruben Dias, voor wie City inclusief bonussen een dikke 70 miljoen euro neertelt. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi voor zo'n 15 miljoen wel de omgekeerde beweging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

Moet Club 7,5 miljoen neertellen voor Sadiq?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

23
23
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

67
67
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

51
51
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

36
36
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

96
96
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

152
152
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

309
309
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

124
124
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

65
65
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

59
59
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

143
143
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

140
140
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

377
377
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

78
78
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

33
33
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

140
140
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

162
162
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

785
785
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

139
139
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

492
492

Meer sportnieuws