TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe spits duikt op bij Club, Anderlecht wil twee aanwinsten'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar een last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een spits en daarbij duikt nu een nieuwe naam op. Volgens Servische media wil Blauw-Zwart Umar Sadiq binnenhalen. De Nigeriaan is een dure vogel, maar na de Europese uitschakeling tegen Charleroi zou Partizan de vraagprijs laten zakken hebben tot 7,5 miljoen euro. Of de interesse concreet is, is nog niet duidelijk.



Intussen is het voor de landskampioen bang afwachten of alle sterkhouders zullen blijven. Zo wordt er gevreesd dat Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis op het laatste moment nog zal vertrekken. Voor beiden is er buitenlandse interesse, al heeft Club nog geen concreet bod binnengekregen. Daar kan de komende dagen echter nog verandering in komen.

De voorbije dagen doken geruchten op dat Hein Vanhaezebrouck zou kunnen terugkeren bij AA Gent. De trainer en huidige analist geeft echter aan dat er momenteel absoluut geen sprake van is dat hij terug zal keren naar de Ghelamco Arena. Hij geeft aan dat hij intussen al drie jaar niet meer met Ivan De Witte gesproken heeft.



Bij Anderlecht zouden ze de komende dagen ook nog op zoek gaan naar versterking. De club zou nog een extra centrale verdediger en middenvelder willen aantrekken. Tegen Eupen bleek dat op beide posities de spoel immers zeer dun is. Op het middenveld lijkt er vooral voor Trebel niet meteen een alternatief voor handen te zijn.

Antwerp is nog op zoek naar versterking en de voorbije dagen werden een aantal opvallende namen gelanceerd. De mogelijke komst van Abdoulay Diaby en Lukasz Teodorczyk willen ze bij de Great Old bevestigen noch ontkennen. Transfers van Junior Edmilson en Marouane Fellaini zijn dan weer niet aan de orde, zij zijn te duur. In totaal willen ze bij Antwerp nog drie à vier nieuwe spelers presenteren.



BUITENLAND

Bij PSG lijken ze nog afscheid te gaan nemen van Julian Draxler. De Duitser is zijn basisplaats kwijtgeraakt en gaat nu een transfer maken. Hij zou verrassend verkassen naar Zenit Sint-Petersburg. Ook Lazio aasde op zijn diensten, maar vist dus achter het net.

Manchester City heeft zijn gewenste verdediger helemaal beet. Benfica heeft immers bevestigd dat het een akkoord heeft met City over de transfer van Ruben Dias, voor wie City inclusief bonussen een dikke 70 miljoen euro neertelt. Tegelijk maakt Nicolas Otamendi voor zo'n 15 miljoen wel de omgekeerde beweging.

LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Moet Club 7,5 miljoen neertellen voor Sadiq?

Meest recent

Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

3
3
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

52
52
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

16
16
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

66
66
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

104
104
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

98
98
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

136
136
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

99
99
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

135
135
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

143
143
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

188
188
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

57
57
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

586
586
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

289
289
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

79
79
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

553
553
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

316
316
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

37
37
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

189
189
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

193
193
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

257
257
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

67
67
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

437
437
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

119
119
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

315
315

Meer sportnieuws