Anderlecht ziet nóg 2 spelers wegvallen, uitstel geen optie

door
Anderlecht ziet nóg 2 spelers wegvallen, uitstel geen optie

Na twee opeenvolgende zeges tegen Cercle Brugge en Waasland-Beveren heeft Anderlecht de smaak te pakken. Vincent Kompany wil de match van zondag tegen Eupen dan ook koste wat het kost zien doorgaan, ondanks de vele coronagevallen in zijn kern.


Al valt de tol in principe nog wel mee, want een groot aantal van de besmette spelers behoort sowieso niet tot de vaste groep van titularissen. Toch moet Paars-Wit met Yari Verschaeren, Hannes Delcroix en Peter Zulj tevens enkele potentiële basispionnen missen. Tot overmaat van ramp geraakte eerder al bekend dat ook Adrien Trebel verstek geeft met een knieblessure, en dan moest er nog meer slecht nieuws volgen vanuit de ziekenboeg. La Dernière Heure bericht namelijk dat Zakaria Bakkali eveneens niet van de partij zal zijn. De winger kampt met een verdachte hoest en blijft daarom, ondanks een negatieve coronatest, uit voorzorg aan de kant. Francis Amuzu is volgens Het Nieuwsblad eveneens nog twijfelachtig, mogelijk omwille van dezelfde reden. Al werd daar nog geen uitsluitsel over verschaft.

Wie we alleszins niet bij de selectie hoeven te verwachten, is Michel Vlap. De Nederlander kreeg de voorbije week na zijn besmetting dan wel groen licht om aan te sluiten op training, voor een wedstrijd is het na zijn isolatie nog net iets te vroeg. Desalniettemin benadrukt Kompany dat hij er niet aan denkt om uitstel te vragen voor het duel tegen Eupen, wat in theorie toegestaan is eens zeven spelers van de A-kern positief testen. Dat is, voor alle duidelijkheid, ondanks de vele besmettingen vandaag nog niet het geval. Per slot van rekening vertoeven Antonio Milic, James Lawrence en Mohammed Dauda bij de B-kern. Bovendien stond er vrijdag een nieuwe testronde op het programma, waarvan de resultaten volgens LDH morgen bekend zullen zijn. Mogelijk mogen een aantal spelers dan alsnog aansluiten.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Denkt u dat Anderlecht in de problemen zal komen door de vele coronagevallen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

6
6
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

90
90
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

9
9
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

44
44
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

209
209
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

202
202
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

105
105
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

180
180
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

99
99
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

120
120
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

68
68
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

152
152
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1335
1335
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

73
73
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

208
208
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

421
421
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

78
78
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

152
152
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

54
54
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

206
206

Meer sportnieuws