Anderlecht ziet nóg 2 spelers wegvallen, uitstel geen optie

665 stemmen
Anderlecht ziet nóg 2 spelers wegvallen, uitstel geen optie

Na twee opeenvolgende zeges tegen Cercle Brugge en Waasland-Beveren heeft Anderlecht de smaak te pakken. Vincent Kompany wil de match van zondag tegen Eupen dan ook koste wat het kost zien doorgaan, ondanks de vele coronagevallen in zijn kern.


Al valt de tol in principe nog wel mee, want een groot aantal van de besmette spelers behoort sowieso niet tot de vaste groep van titularissen. Toch moet Paars-Wit met Yari Verschaeren, Hannes Delcroix en Peter Zulj tevens enkele potentiële basispionnen missen. Tot overmaat van ramp geraakte eerder al bekend dat ook Adrien Trebel verstek geeft met een knieblessure, en dan moest er nog meer slecht nieuws volgen vanuit de ziekenboeg. La Dernière Heure bericht namelijk dat Zakaria Bakkali eveneens niet van de partij zal zijn. De winger kampt met een verdachte hoest en blijft daarom, ondanks een negatieve coronatest, uit voorzorg aan de kant. Francis Amuzu is volgens Het Nieuwsblad eveneens nog twijfelachtig, mogelijk omwille van dezelfde reden. Al werd daar nog geen uitsluitsel over verschaft.

Wie we alleszins niet bij de selectie hoeven te verwachten, is Michel Vlap. De Nederlander kreeg de voorbije week na zijn besmetting dan wel groen licht om aan te sluiten op training, voor een wedstrijd is het na zijn isolatie nog net iets te vroeg. Desalniettemin benadrukt Kompany dat hij er niet aan denkt om uitstel te vragen voor het duel tegen Eupen, wat in theorie toegestaan is eens zeven spelers van de A-kern positief testen. Dat is, voor alle duidelijkheid, ondanks de vele besmettingen vandaag nog niet het geval. Per slot van rekening vertoeven Antonio Milic, James Lawrence en Mohammed Dauda bij de B-kern. Bovendien stond er vrijdag een nieuwe testronde op het programma, waarvan de resultaten volgens LDH morgen bekend zullen zijn. Mogelijk mogen een aantal spelers dan alsnog aansluiten.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Denkt u dat Anderlecht in de problemen zal komen door de vele coronagevallen?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

24
24
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

167
167
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

36
36
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

40
40
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

117
117
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

110
110
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

75
75
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

136
136
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

53
53
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

161
161
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

136
136
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

174
174
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

395
395
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

260
260
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

74
74
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

845
845
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

510
510
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

554
554
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

392
392
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

714
714
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

351
351
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

546
546
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

143
143
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2277
2277

Meer sportnieuws