TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

714 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt deze zomer enkel nog een centrale verdediger te zoeken. In die zoektocht is het nu uitgekomen bij Ante Majstorovic, een 26-jarige Kroaat van Osijek. De sterkhouder is wel gegeerd, want ook Hoffenheim aast op zijn diensten. Hoeveel hij moet kosten, is nog niet bekend.



De voorbije weken werd Club Brugge gelinkt aan Wesley Hoedt en Ally Samatta, maar geen van hen zal naar het Jan Breydelstadion komen. Hoedt is op weg naar Lazio, dat hem voor een seizoen zal huren met aankoopoptie van Southampton. Samatta vertoeft dan weer in Istanbul om er een transfer van Aston Villa naar Fenerbahçe af te ronden.

Bij wie Club mogelijk wel eens kan polsen, is Nana Ampomah. De flankaanvaller werd de voorbije maanden ook al genoemd en heeft nu aan Fortuna Düsseldorf laten weten dat hij nog voor het einde van de transferperiode wil vertrekken. Hij ziet in Duitsland onvoldoende perspectieven op speelkansen.



Ook een andere oude bekende zou kunnen terugkeren naar België. Udinese zou een club in ons land zoeken voor Lukasz Teodorczyk, die de voorbije twee seizoenen in de Serie A niet al te veel aan de bak kwam. Een huurperiode in de Jupiler Pro League zou de Pool opnieuw moeten lanceren.

KRC Genk lijkt dan weer snel zijn nieuwe trainer te zullen voorstellen. Woensdagavond zouden de Limburgers immers een akkoord bereikt hebben met Jess Thorup. De ex-trainer van AA Gent zou donderdag nog zijn handtekening zetten en voorgesteld kunnen worden.



Bij Antwerp lijkt het verhaal van Didier Lamkel Zé stilaan ten einde te zijn. De Kameroener werd door Ivan Leko opnieuw naar de B-kern gestuurd. Het lijkt er alsmaar minder op dat hij nog een toekomst heeft op de Bosuil en mogelijk zoekt Antwerp dus nog een oplossing voor het einde van de transferperiode.

BUITENLAND

FC Barcelona heeft woensdagnacht het vertrek van Luis Suarez bevestigd. De Uruguayaanse spits trekt zoals verwacht naar Atletico Madrid. De Madrilenen betalen uiteindelijk een transfersom van slechts 6 miljoen euro. De 33-jarige zal een contract voor twee jaar gaan tekenen.



Bij Bayern München dook woensdag een verrassend gerucht op. Trainer Hansi Flick zou er immers op aandringen om de transfervrije Mario Götze terug te halen. Nochtans kon de 28-jarige WK-held tijdens zijn eerste passage in München niet overtuigen en ook de voorbije jaren bij Dortmund zat hij vaker op de bank dan hij op het veld stond.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Jammer voor Club dat Samatta en Hoedt niet komen?

Meest recent

'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

101
101
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

81
81
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

131
131
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

52
52
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

53
53
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

130
130
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

246
246
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

539
539
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

136
136
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

76
76
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

100
100
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

254
254
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

393
393
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

213
213
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

288
288
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

112
112
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

217
217
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

370
370
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

80
80
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

619
619
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

82
82
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

237
237
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

111
111
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

58
58

Meer sportnieuws