TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

714 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA heeft nieuw doelwit, transfers voor Samatta en Hoedt'

De zomermercato is zijn laatste weken ingegaan, maar er mag in het slot van de transferperiode nog heel wat beweging verwacht worden. Zowel in het binnen- als buitenland zijn verschillende ploegen nog op zoek naar last-minute versterking of proberen ze hun selecties verder af te slanken. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt deze zomer enkel nog een centrale verdediger te zoeken. In die zoektocht is het nu uitgekomen bij Ante Majstorovic, een 26-jarige Kroaat van Osijek. De sterkhouder is wel gegeerd, want ook Hoffenheim aast op zijn diensten. Hoeveel hij moet kosten, is nog niet bekend.



De voorbije weken werd Club Brugge gelinkt aan Wesley Hoedt en Ally Samatta, maar geen van hen zal naar het Jan Breydelstadion komen. Hoedt is op weg naar Lazio, dat hem voor een seizoen zal huren met aankoopoptie van Southampton. Samatta vertoeft dan weer in Istanbul om er een transfer van Aston Villa naar Fenerbahçe af te ronden.

Bij wie Club mogelijk wel eens kan polsen, is Nana Ampomah. De flankaanvaller werd de voorbije maanden ook al genoemd en heeft nu aan Fortuna Düsseldorf laten weten dat hij nog voor het einde van de transferperiode wil vertrekken. Hij ziet in Duitsland onvoldoende perspectieven op speelkansen.



Ook een andere oude bekende zou kunnen terugkeren naar België. Udinese zou een club in ons land zoeken voor Lukasz Teodorczyk, die de voorbije twee seizoenen in de Serie A niet al te veel aan de bak kwam. Een huurperiode in de Jupiler Pro League zou de Pool opnieuw moeten lanceren.

KRC Genk lijkt dan weer snel zijn nieuwe trainer te zullen voorstellen. Woensdagavond zouden de Limburgers immers een akkoord bereikt hebben met Jess Thorup. De ex-trainer van AA Gent zou donderdag nog zijn handtekening zetten en voorgesteld kunnen worden.



Bij Antwerp lijkt het verhaal van Didier Lamkel Zé stilaan ten einde te zijn. De Kameroener werd door Ivan Leko opnieuw naar de B-kern gestuurd. Het lijkt er alsmaar minder op dat hij nog een toekomst heeft op de Bosuil en mogelijk zoekt Antwerp dus nog een oplossing voor het einde van de transferperiode.

BUITENLAND

FC Barcelona heeft woensdagnacht het vertrek van Luis Suarez bevestigd. De Uruguayaanse spits trekt zoals verwacht naar Atletico Madrid. De Madrilenen betalen uiteindelijk een transfersom van slechts 6 miljoen euro. De 33-jarige zal een contract voor twee jaar gaan tekenen.



Bij Bayern München dook woensdag een verrassend gerucht op. Trainer Hansi Flick zou er immers op aandringen om de transfervrije Mario Götze terug te halen. Nochtans kon de 28-jarige WK-held tijdens zijn eerste passage in München niet overtuigen en ook de voorbije jaren bij Dortmund zat hij vaker op de bank dan hij op het veld stond.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Jammer voor Club dat Samatta en Hoedt niet komen?

Meest recent

'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

27
27
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

77
77
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

48
48
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

26
26
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

411
411
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

71
71
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

93
93
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

124
124
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

117
117
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

48
48
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

380
380
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

116
116
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

151
151
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

154
154
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

181
181
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

545
545
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

152
152
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

150
150
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

393
393
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

331
331
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

93
93
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

764
764
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

252
252
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

180
180

Meer sportnieuws