Anderlecht neemt geen risico's met Vlap en co

door
Anderlecht neemt geen risico's met Vlap en co

Anderlecht lijkt de jongste weken stilaan zijn beste vorm terug te vinden. Het pakte tegen Waasland-Beveren zijn tweede zege op rij en is in het klassement al opgerukt naar de vijfde plaats. Maar er zijn toch grote zorgen voor Vincent Kompany, het coronavirus slaat immers hard toe bij RSCA.


Zondag raakte bekend dat ook Yari Verschaeren positief getest had, nadat hij zaterdagavond nog meegespeeld. De jonge Rode Duivel was toen in aanraking gekomen met zijn ploegmaats en dus is het afwachten of hij zo iemand besmet zou kunnen hebben. Volgens La Dernière Heure komt het antwoord op die vraag woensdagochtend, want dan zijn de resultaten bekend van de laatste testronde bij Paars-Wit. Mochten er zeven spelers uit de A-kern besmet blijken, zal de match van zondag tegen Eupen mogelijk uitgesteld worden.

UPDATE 23/09
Het is voor RSCA dus met een bang hart afwachten op de resultaten van de nieuwe testronde. In ieder geval zal de club geen risico's nemen met de spelers die al een besmetting hebben opgelopen. Onder andere Michel Vlap en Peter Zulj, die eerder al in quarantaine werden geplaatst, legden dinsdag geen nieuwe test af samen met de rest van de groep. Zij zouden ten vroegste pas donderdag opnieuw getest worden. Pas wanneer de uitslag negatief is, zullen ze weer kunnen aansluiten bij de rest van de selectie. Volgens La Capitale heeft er dan ook alle schijn van dat ook de wedstrijd van zondag tegen Eupen te vroeg zal komen voor hun.

LEES OOK: Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Vindt u dat Vlap gemist werd in de voorbije wedstrijden?

Meest recent

Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

2
2
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

43
43
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

99
99
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

66
66
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

50
50
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

169
169
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

593
593
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

231
231
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

124
124
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

142
142
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

134
134
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

99
99
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

199
199
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

144
144
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

117
117
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

409
409
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

836
836
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

171
171
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

179
179
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

420
420
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

25
25
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

128
128
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

161
161
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

315
315
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

137
137

Meer sportnieuws