'Anderlecht koppelt twee eisen aan vertrek Doku'

door
'Anderlecht koppelt twee eisen aan vertrek Doku'

Dat hij een absoluut toptalent is, behoeft uiteraard geen betoog. Toch ontbindt Jérémy Doku de voorbije weken pas écht zijn duivels bij RSC Anderlecht. Paars-Wit kan dan ook ongetwijfeld rekenen op de nodige interesse voor het 18-jarig goudhaantje, al zal hij niet zonder slag of stoot mogen vertrekken.


De recordkampioen maakt er geen geheim van dat Doku alleen bij een niet te weigeren aanbod andere oorden mag opzoeken. CEO Karel Van Eetvelt verwees daarbij naar de recordtransfer van Jonathan David, die AA Gent ruim 30 miljoen opleverde. Een bedrag dat ook in Het Nieuwsblad opnieuw naar voren wordt geschoven, al kan de pijlsnelle winger met nog wat meer ervaring achter de kiezen volgens Johan Boskamp binnen een jaartje of twee zelfs gemakkelijk nog een tiental miljoen méér opleveren.

Indien het toch nu al tot een transfer zou komen, al dan niet naar Liverpool of Manchester City, stelt Anderlecht volgens de krant echter nog een tweede eis. De recordkampioen hoopt dan op een gelijkaardige constructie als die van KV Mechelen met Issa Kaboré, die nog een jaartje wordt uitgeleend aan Malinwa. Al is Boskamp niet meteen een voorstander van zulk een formule. Hoe dan ook lijkt Doku goed op weg om het Paars-Wit record van 26 miljoen, gevestigd door Youri Tielemans, te breken.

LEES OOK: Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

Hoeveel is Doku volgens u waard?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

76
76
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

117
117
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

34
34
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

68
68
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

43
43
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

273
273
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

272
272
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

150
150
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

66
66
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

223
223
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

142
142
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

437
437
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

75
75
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

61
61
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

305
305
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

288
288
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

246
246
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

153
153
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

455
455
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1494
1494
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

462
462

Meer sportnieuws