'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

De laatste rechte lijn richting de transferdeadline is stilaan ingezet, maar bij Club Brugge blijft het wachten op vers bloed. De landskampioen haalde met Ibrahima Breze Fofana wel al een nieuw Afrikaans talent in huis, al is het nog maar de vraag of hij meteen een optie vormt voor de A-ploeg. Daar hoopt Philippe Clement dan ook nog steeds op direct inzetbare versterkingen.


Vooral met het oog op de Champions League-campagne en de ambitie om zolang mogelijk op drie fronten actief te blijven, kunnen de Blauw-Zwarte rangen per slot van rekening wel nog wat bijkomende alternatieven gebruiken. Zo stelt Het Nieuwsblad dat Clement op dit moment met vijf twijfelgevallen te maken heeft, waaronder uiteraard de onzekerheid diep in de spits. Daar liet Youssouph Badji al een aantal fraaie dingen zien, al blijft het riskant om alle eieren in de tiener zijn mandje te leggen. Hoewel ook Michael Krmencik eindelijk zijn draai lijkt te vinden, is een extra speerpunt dus geen overbodige luxe.

Achterin zijn er dan weer vraagtekens bij de fysieke paraatheid van Simon Deli, alsook de rijpheid van Odilon Kossounou om als back-up van Brandon Mechele centraal in de defensie te dienen. Tot slot maakt de krant bedenkingen bij de motivatie van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta indien zij een jaartje langer in Jan Breydel zouden blijven. Die eerste maakte nochtans een gretige indruk telkens hij speelde, al kwam de Nigeriaan door diverse enkelblessures wel nog maar drie keer in actie. Diatta zit dan weer duidelijk in een vormcrisis en lijkt momenteel inderdaad slechts een schim van zichzelf te zijn.

LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Om wie moet Club zich volgens u het meest zorgen maken?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

19
19
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

31
31
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

56
56
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

209
209
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

158
158
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

196
196
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

199
199
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

796
796
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

500
500
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

181
181
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

179
179
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

369
369
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws