'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

De laatste rechte lijn richting de transferdeadline is stilaan ingezet, maar bij Club Brugge blijft het wachten op vers bloed. De landskampioen haalde met Ibrahima Breze Fofana wel al een nieuw Afrikaans talent in huis, al is het nog maar de vraag of hij meteen een optie vormt voor de A-ploeg. Daar hoopt Philippe Clement dan ook nog steeds op direct inzetbare versterkingen.


Vooral met het oog op de Champions League-campagne en de ambitie om zolang mogelijk op drie fronten actief te blijven, kunnen de Blauw-Zwarte rangen per slot van rekening wel nog wat bijkomende alternatieven gebruiken. Zo stelt Het Nieuwsblad dat Clement op dit moment met vijf twijfelgevallen te maken heeft, waaronder uiteraard de onzekerheid diep in de spits. Daar liet Youssouph Badji al een aantal fraaie dingen zien, al blijft het riskant om alle eieren in de tiener zijn mandje te leggen. Hoewel ook Michael Krmencik eindelijk zijn draai lijkt te vinden, is een extra speerpunt dus geen overbodige luxe.

Achterin zijn er dan weer vraagtekens bij de fysieke paraatheid van Simon Deli, alsook de rijpheid van Odilon Kossounou om als back-up van Brandon Mechele centraal in de defensie te dienen. Tot slot maakt de krant bedenkingen bij de motivatie van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta indien zij een jaartje langer in Jan Breydel zouden blijven. Die eerste maakte nochtans een gretige indruk telkens hij speelde, al kwam de Nigeriaan door diverse enkelblessures wel nog maar drie keer in actie. Diatta zit dan weer duidelijk in een vormcrisis en lijkt momenteel inderdaad slechts een schim van zichzelf te zijn.

LEES OOK: 'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

Om wie moet Club zich volgens u het meest zorgen maken?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

32
32
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

31
31
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

67
67
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

450
450
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

192
192
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

85
85
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

87
87
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

78
78
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

226
226
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

113
113
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

165
165
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

274
274
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

241
241
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

287
287
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

396
396
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

328
328
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

191
191
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

453
453
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws