'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

De laatste rechte lijn richting de transferdeadline is stilaan ingezet, maar bij Club Brugge blijft het wachten op vers bloed. De landskampioen haalde met Ibrahima Breze Fofana wel al een nieuw Afrikaans talent in huis, al is het nog maar de vraag of hij meteen een optie vormt voor de A-ploeg. Daar hoopt Philippe Clement dan ook nog steeds op direct inzetbare versterkingen.


Vooral met het oog op de Champions League-campagne en de ambitie om zolang mogelijk op drie fronten actief te blijven, kunnen de Blauw-Zwarte rangen per slot van rekening wel nog wat bijkomende alternatieven gebruiken. Zo stelt Het Nieuwsblad dat Clement op dit moment met vijf twijfelgevallen te maken heeft, waaronder uiteraard de onzekerheid diep in de spits. Daar liet Youssouph Badji al een aantal fraaie dingen zien, al blijft het riskant om alle eieren in de tiener zijn mandje te leggen. Hoewel ook Michael Krmencik eindelijk zijn draai lijkt te vinden, is een extra speerpunt dus geen overbodige luxe.

Achterin zijn er dan weer vraagtekens bij de fysieke paraatheid van Simon Deli, alsook de rijpheid van Odilon Kossounou om als back-up van Brandon Mechele centraal in de defensie te dienen. Tot slot maakt de krant bedenkingen bij de motivatie van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta indien zij een jaartje langer in Jan Breydel zouden blijven. Die eerste maakte nochtans een gretige indruk telkens hij speelde, al kwam de Nigeriaan door diverse enkelblessures wel nog maar drie keer in actie. Diatta zit dan weer duidelijk in een vormcrisis en lijkt momenteel inderdaad slechts een schim van zichzelf te zijn.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Om wie moet Club zich volgens u het meest zorgen maken?

Meest recent

OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

7
7
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

21
21
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

76
76
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

31
31
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

115
115
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

42
42
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

34
34
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

175
175
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

352
352
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

326
326
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

88
88
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

326
326
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

131
131
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

112
112
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

256
256
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

144
144
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

142
142
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

54
54
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

209
209
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

618
618
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

498
498
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

103
103
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

375
375

Meer sportnieuws