'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

De laatste rechte lijn richting de transferdeadline is stilaan ingezet, maar bij Club Brugge blijft het wachten op vers bloed. De landskampioen haalde met Ibrahima Breze Fofana wel al een nieuw Afrikaans talent in huis, al is het nog maar de vraag of hij meteen een optie vormt voor de A-ploeg. Daar hoopt Philippe Clement dan ook nog steeds op direct inzetbare versterkingen.


Vooral met het oog op de Champions League-campagne en de ambitie om zolang mogelijk op drie fronten actief te blijven, kunnen de Blauw-Zwarte rangen per slot van rekening wel nog wat bijkomende alternatieven gebruiken. Zo stelt Het Nieuwsblad dat Clement op dit moment met vijf twijfelgevallen te maken heeft, waaronder uiteraard de onzekerheid diep in de spits. Daar liet Youssouph Badji al een aantal fraaie dingen zien, al blijft het riskant om alle eieren in de tiener zijn mandje te leggen. Hoewel ook Michael Krmencik eindelijk zijn draai lijkt te vinden, is een extra speerpunt dus geen overbodige luxe.

Achterin zijn er dan weer vraagtekens bij de fysieke paraatheid van Simon Deli, alsook de rijpheid van Odilon Kossounou om als back-up van Brandon Mechele centraal in de defensie te dienen. Tot slot maakt de krant bedenkingen bij de motivatie van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta indien zij een jaartje langer in Jan Breydel zouden blijven. Die eerste maakte nochtans een gretige indruk telkens hij speelde, al kwam de Nigeriaan door diverse enkelblessures wel nog maar drie keer in actie. Diatta zit dan weer duidelijk in een vormcrisis en lijkt momenteel inderdaad slechts een schim van zichzelf te zijn.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Om wie moet Club zich volgens u het meest zorgen maken?

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

19
19
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

27
27
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

250
250
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

232
232
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

251
251
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

266
266
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

196
196
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

329
329
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

364
364
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

360
360
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

143
143
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

207
207
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

115
115
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

343
343
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

212
212
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

161
161
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

514
514
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

88
88
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

178
178
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws