'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om 5 twijfelgevallen'

De laatste rechte lijn richting de transferdeadline is stilaan ingezet, maar bij Club Brugge blijft het wachten op vers bloed. De landskampioen haalde met Ibrahima Breze Fofana wel al een nieuw Afrikaans talent in huis, al is het nog maar de vraag of hij meteen een optie vormt voor de A-ploeg. Daar hoopt Philippe Clement dan ook nog steeds op direct inzetbare versterkingen.


Vooral met het oog op de Champions League-campagne en de ambitie om zolang mogelijk op drie fronten actief te blijven, kunnen de Blauw-Zwarte rangen per slot van rekening wel nog wat bijkomende alternatieven gebruiken. Zo stelt Het Nieuwsblad dat Clement op dit moment met vijf twijfelgevallen te maken heeft, waaronder uiteraard de onzekerheid diep in de spits. Daar liet Youssouph Badji al een aantal fraaie dingen zien, al blijft het riskant om alle eieren in de tiener zijn mandje te leggen. Hoewel ook Michael Krmencik eindelijk zijn draai lijkt te vinden, is een extra speerpunt dus geen overbodige luxe.

Achterin zijn er dan weer vraagtekens bij de fysieke paraatheid van Simon Deli, alsook de rijpheid van Odilon Kossounou om als back-up van Brandon Mechele centraal in de defensie te dienen. Tot slot maakt de krant bedenkingen bij de motivatie van Emmanuel Dennis en Krépin Diatta indien zij een jaartje langer in Jan Breydel zouden blijven. Die eerste maakte nochtans een gretige indruk telkens hij speelde, al kwam de Nigeriaan door diverse enkelblessures wel nog maar drie keer in actie. Diatta zit dan weer duidelijk in een vormcrisis en lijkt momenteel inderdaad slechts een schim van zichzelf te zijn.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Om wie moet Club zich volgens u het meest zorgen maken?

Meest recent

UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

41
41
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

19
19
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

87
87
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

109
109
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

200
200
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

345
345
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

561
561
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

302
302
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

95
95
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

403
403
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

159
159
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

249
249
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

463
463
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws