Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

door
Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

Van Imschoot en co hebben hun 'rentree' in 1B voorlopig niet gemist. Tegen een moedig Club Brugge NXT pakten de Pallieters al hun tweede zege van het seizoen en zo komen ze voorlopig op een gedeelde tweede plaats in het klassement.

Lierse begon met vier punten uit drie duels zeker niet onaardig aan zijn avontuur in 1B. Mits een zege deze namiddag tegen Club Brugge NXT konden de Pallieters zelfs op een gedeelde tweede plek komen, achter leider Union. De youngsters van Club Brugge deden het voorlopig allesbehalve onaardig met twee gelijke spelen.
De thuisploeg nam de beste start en kwam op het kwartier op voorsprong toen Gilis, na een doorgekopte bal van Petrov, oog in oog kwam te staan met Lammens en koel afwerkte: 1-0. Club NXT voetbalde opnieuw goed mee en op het halfuur lukte Baeten de gelijkmaker: 1-1. Lierse nam nadien opnieuw het heft in handen en had pech toen een poging pardoes op de paal vloog. Even later vond Santermans een wederom uitstekende Lammens op zijn weg en ook Gilis zag zijn poging voorlangs gaan. De Pallieters morsten met de kansen. Vlak voor de pauze liep de ploeg van Van Imschoot nog bijna helemaal in het mes: van dichtbij kopte Engels aan de tweede paal voorlangs. Halfweg was nog alles mogelijk op het Lisp.
Lierse bleef ook na de pauze zijn wil opleggen aan de beloften van Club Brugge maar die vonden elke keer een uitstekende doelman Lammens op hun weg. Iets voorbij het uur kwam Club NXT ook nog eens tot een kans, het was Sagna die naast kopte na een prima voorzet van Baeten. Uiteindelijk kwam de thuisploeg met een gelukje op twintig minuten van het einde toch terug op voorsprong toen een afgeweken voorzet van Allach in doel verdween: 2-1. De thuisploeg hield nadien stand en pakt zo verdiend een nieuwe driepunter.
Scoreverloop:
1-0 (16') Gilis, 1-1 (29') Baeten, 2-1 (69') Allach

Verdiende zege?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

26
26
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

164
164
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

291
291
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

47
47
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

88
88
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

243
243
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

376
376
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

242
242
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

190
190
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

69
69
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

207
207
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

212
212
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

177
177
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

69
69
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

356
356
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

579
579
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

302
302
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

543
543
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

760
760
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

353
353
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

855
855
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

657
657

Meer sportnieuws