Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

door
Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

Van Imschoot en co hebben hun 'rentree' in 1B voorlopig niet gemist. Tegen een moedig Club Brugge NXT pakten de Pallieters al hun tweede zege van het seizoen en zo komen ze voorlopig op een gedeelde tweede plaats in het klassement.

Lierse begon met vier punten uit drie duels zeker niet onaardig aan zijn avontuur in 1B. Mits een zege deze namiddag tegen Club Brugge NXT konden de Pallieters zelfs op een gedeelde tweede plek komen, achter leider Union. De youngsters van Club Brugge deden het voorlopig allesbehalve onaardig met twee gelijke spelen.
De thuisploeg nam de beste start en kwam op het kwartier op voorsprong toen Gilis, na een doorgekopte bal van Petrov, oog in oog kwam te staan met Lammens en koel afwerkte: 1-0. Club NXT voetbalde opnieuw goed mee en op het halfuur lukte Baeten de gelijkmaker: 1-1. Lierse nam nadien opnieuw het heft in handen en had pech toen een poging pardoes op de paal vloog. Even later vond Santermans een wederom uitstekende Lammens op zijn weg en ook Gilis zag zijn poging voorlangs gaan. De Pallieters morsten met de kansen. Vlak voor de pauze liep de ploeg van Van Imschoot nog bijna helemaal in het mes: van dichtbij kopte Engels aan de tweede paal voorlangs. Halfweg was nog alles mogelijk op het Lisp.
Lierse bleef ook na de pauze zijn wil opleggen aan de beloften van Club Brugge maar die vonden elke keer een uitstekende doelman Lammens op hun weg. Iets voorbij het uur kwam Club NXT ook nog eens tot een kans, het was Sagna die naast kopte na een prima voorzet van Baeten. Uiteindelijk kwam de thuisploeg met een gelukje op twintig minuten van het einde toch terug op voorsprong toen een afgeweken voorzet van Allach in doel verdween: 2-1. De thuisploeg hield nadien stand en pakt zo verdiend een nieuwe driepunter.
Scoreverloop:
1-0 (16') Gilis, 1-1 (29') Baeten, 2-1 (69') Allach

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Verdiende zege?

Meest recent

Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

3
3
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

61
61
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

99
99
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

423
423
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

85
85
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

29
29
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

279
279
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

84
84
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

513
513
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

483
483
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

378
378
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

995
995
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

270
270
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

79
79
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1175
1175
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

214
214
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

347
347
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

452
452
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

364
364
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43

Meer sportnieuws