Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

door
Lierse zet prima start voort met zege tegen youngsters Club

Van Imschoot en co hebben hun 'rentree' in 1B voorlopig niet gemist. Tegen een moedig Club Brugge NXT pakten de Pallieters al hun tweede zege van het seizoen en zo komen ze voorlopig op een gedeelde tweede plaats in het klassement.

Lierse begon met vier punten uit drie duels zeker niet onaardig aan zijn avontuur in 1B. Mits een zege deze namiddag tegen Club Brugge NXT konden de Pallieters zelfs op een gedeelde tweede plek komen, achter leider Union. De youngsters van Club Brugge deden het voorlopig allesbehalve onaardig met twee gelijke spelen.
De thuisploeg nam de beste start en kwam op het kwartier op voorsprong toen Gilis, na een doorgekopte bal van Petrov, oog in oog kwam te staan met Lammens en koel afwerkte: 1-0. Club NXT voetbalde opnieuw goed mee en op het halfuur lukte Baeten de gelijkmaker: 1-1. Lierse nam nadien opnieuw het heft in handen en had pech toen een poging pardoes op de paal vloog. Even later vond Santermans een wederom uitstekende Lammens op zijn weg en ook Gilis zag zijn poging voorlangs gaan. De Pallieters morsten met de kansen. Vlak voor de pauze liep de ploeg van Van Imschoot nog bijna helemaal in het mes: van dichtbij kopte Engels aan de tweede paal voorlangs. Halfweg was nog alles mogelijk op het Lisp.
Lierse bleef ook na de pauze zijn wil opleggen aan de beloften van Club Brugge maar die vonden elke keer een uitstekende doelman Lammens op hun weg. Iets voorbij het uur kwam Club NXT ook nog eens tot een kans, het was Sagna die naast kopte na een prima voorzet van Baeten. Uiteindelijk kwam de thuisploeg met een gelukje op twintig minuten van het einde toch terug op voorsprong toen een afgeweken voorzet van Allach in doel verdween: 2-1. De thuisploeg hield nadien stand en pakt zo verdiend een nieuwe driepunter.
Scoreverloop:
1-0 (16') Gilis, 1-1 (29') Baeten, 2-1 (69') Allach

LEES OOK: Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Verdiende zege?

Meest recent

Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

3
3
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

6
6
Nieuwe details trainersbom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

75
75
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

70
70
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

77
77
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

368
368
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

207
207
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

66
66
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

133
133
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

85
85
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

66
66
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

90
90
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

190
190
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

102
102
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

144
144
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

334
334
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

346
346
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

166
166
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

326
326
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

138
138

Meer sportnieuws