'Genk staat flinke stap dichter bij nieuwe trainer'

door
'Genk staat flinke stap dichter bij nieuwe trainer'

KRC Genk heeft drie dagen na het ontslag van Hannes Wolf nog geen nieuwe trainer gevonden, waardoor het erop lijkt dat zondag tegen KV Mechelen nog Domenico Olivieri als hoofdcoach op de bank zal zitten. De zoektocht in de Luminus Arena gaat wel een volgende fase in, want de onderhandelingen met een eerste kandidaat zouden gestart zijn.


Diverse media melden dat het Genkse bestuur de voorbije dagen de eerste verkennende gesprekken had met Franky Vercauteren. Die werd meteen naar voor geschoven als kandidaat toen bleek dat Genk een ervaren trainer zocht. Bovendien is Vercauteren vrij na zijn recente ontslag bij Anderlecht en haalde hij in het verleden al successen met Genk. Marc Brys liet eerder al verstaan dat hij geen interesse heeft in een vertrek bij OH Leuven, de piste-Jess Thorup lijkt dan weer niet echt concreet in de Luminus Arena.

UPDATE 19/09
Het lijkt er meer en meer op dat Vercauteren voor een terugkeer naar Limburg staat. Normaal gezien zou de coach dit weekend naar Rusland afreizen. Daar vertoeven zijn vrouw en kind, die hij al in maanden niet meer gezien heeft. Bij Het Laatste Nieuws weet men echter dat Vercauteren deze trip heeft uitgesteld. Op die manier kan hij in de komende dagen verder blijven onderhandelen met het Genkse bestuur. Een akkoord is er zeker nog niet, maar de interesse blijkt dus duidelijk wederzijds en daarmee staat Racing toch weer een flinke stap dichter bij een nieuwe coach. De wedstrijd van zondag wordt sowieso afgewerkt met Domenico Olivieri als interim-T1.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Vercauteren is op dit moment de ideale man voor Genk ...

Meest recent

Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

16
16
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

60
60
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

31
31
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

24
24
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

87
87
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

135
135
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

211
211
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

141
141
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

82
82
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

147
147
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

84
84
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

169
169
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

88
88
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

119
119
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

111
111
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

161
161
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

672
672
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

284
284
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

124
124
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

96
96
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

262
262

Meer sportnieuws