'Kogel is door de kerk: Bale keert terug naar Tottenham'

door
'Kogel is door de kerk: Bale keert terug naar Tottenham'

Gareth Bale kwam de voorbije maanden nog maar zelden in het nieuws omwille van zijn voetbalkwaliteiten. De Welshman komt immers amper nog aan de bak bij Real Madrid, waar hij volledig uit de gratie gevallen is bij Zinedine Zidane. Real wil deze zomer dan ook graag van hem af, maar Bale staat niet te trappelen om zijn lucratieve contract in te leveren.

Maar nu lonkt er mogelijk alsnog een transfer voor Bale. Volgens The Athletic maakt Tottenham er immers werk van om hem terug te halen. Een akkoord is er nog op geen enkel niveau, maar de gesprekken zouden wel aan de gang zijn. Bovendien zou Bale zelf de transfer ook wel zien zitten.

Bale was uiteraard van 2007 tot 2013 al actief bij Tottenham en de Spurs hebben dan ook nog een speciaal plaatsje in zijn hart. Het financiële plaatje zal wellicht het grootste potentiële struikelblok vormen. Er liggen echter een aantal opties op tafel. The Guardian heeft het over een mogelijke huurdeal waarbij Real nog een groot deel van het loon van Bale zou betalen, terwijl The Telegraph dan weer spreekt over een ruildeal waarbij Dele Alli de omgekeerde beweging zou maken. 

UPDATE 17/09
De transfer van Bale zou intussen zo goed als helemaal in kannen en kruiken zijn. Volgens de Daily Mail hebben alle partijen woensdagavond een akkoord bereikt hebben over de transfer. De Welshman zou uiteindelijk voor één jaar terugkeren naar Tottenham. Daar zou hij 14 miljoen euro gaan verdienen, al zal Real nog een deel van die som ophoesten. Andere spelers worden er niet in de deal betrokken worden. Er zouden enkel nog een paar details uitgeklaard moeten worden, daarna kan de deal ook officieel aangekondigd worden.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Goede transfer voor Tottenham?

Meest recent

Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

121
121
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

39
39
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

132
132
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

451
451
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

116
116
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

36
36
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

192
192
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

798
798
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

128
128
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

181
181
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

95
95
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

745
745
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

503
503
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

63
63
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

437
437
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

223
223
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

362
362
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

246
246
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

447
447
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

410
410
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

242
242
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

145
145
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

239
239

Meer sportnieuws