'Licentiecommissie neemt overname Waasland-Beveren onder de loep'

door
'Licentiecommissie neemt overname Waasland-Beveren onder de loep'

Bij Waasland-Beveren slaagden ze er de voorbije jaren amper of niet in om weg te blijven uit de degradatiestrijd en dit seizoen bleven ze enkel in 1A door de uitbraak van het coronavirus. De club ging de voorbije maanden dan ook op zoek naar investeerders om zo beter de concurrentie beter aan te kunnen gaan. Die werd gevonden in de Verenigde Staten.

Waasland-Beveren staat immers op het punt om overgenomen te worden door Bolt Football Holdings, waar één van de hoofdaandeelhouders de zakeman David Blitzer is. Die heeft ook aandelen in Crystal Palace. Maar mogelijk duikt er nog een probleem op, want Sport/Voetbalmagazine ontdekte dat Blitzer via via ook een link heeft met een andere Belgische club en dat is verboden.

Via de holding Best Navy SL heeft Blitzer namelijk ook Alcorcon, de Spaanse ex-club van Roland Duchâtelet, in handen. De partner van Blitzer bij Best Navy is ene Ivan Bravo. Die is echter ook directeur-generaal bij de Aspire Academy en heeft op die manier een band met AS Eupen, waar hij ook regelmatig in de tribune zit. 

UPDATE 17/09
De mogelijke link met Eupen is nu ook de Licentiecommissie ter ore gekomen en Het Nieuwsblad weet dat het de overname van Waasland-Beveren onder de loep zal nemen. De commissie zal uitspitten of Bravo ook op de Freethiel invloed zou kunnen gaan uitoefenen. Bij de club ontkennen ze alvast dat de Spanjaard rechtstreeks betrokken is bij de overname, al zal het laatste woord toch aan de licentiecommissie zijn.

Denk je dat de overname zal kunnen doorgaan?

Meest recent

Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

3
3
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

6
6
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

15
15
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

62
62
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

42
42
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

11
11
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

127
127
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

155
155
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

39
39
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

98
98
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

316
316
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

49
49
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

224
224
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

198
198
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

76
76
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

26
26
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

198
198
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

100
100
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

78
78
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

127
127
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

398
398
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

49
49

Meer sportnieuws