AA Gent kampt met domper voor Kiev-tweeluik

door
AA Gent kampt met domper voor Kiev-tweeluik

AA Gent heeft zichzelf dinsdagavond een flinke opsteker bezorgd door in de derde voorronde van de Champions League Rapid Wenen met 2-1 te kloppen. De Buffalo's mogen zo naar de play-offs en moeten enkel nog over twee wedstrijden voorbij Dynamo Kiev zien te raken om de poort naar de groepsfase open te breken. Maar er was ook een kleine tegenvaller. 


Gent zag immers ook weer Giorgi Chakvetadze uitvallen. De Georgiër wist de strafschop uit te lokken waaruit de 2-0 viel, maar moest wel meteen vervangen worden. Volgens Het Nieuwsblad vrezen ze nu dat hun goudhaantje een scheurtje opgelopen heeft in de aanhechting van de kuit met de achillespees. Dat zou betekenen dat Chakvetadze opnieuw een tijdje out zou zijn. Hij miste al bijna heel 2019 door een zware knieblessure, Gent heeft dus nog geen geluk gehad met het 21-jarige talent.

UPDATE 17/09

Bij Het Nieuwsblad komen ze met meer nieuws over de ongelukkige blessure van de talentvolle Giorgi Chakvetadze. AA Gent-coach Wim De Decker vreesde oorspronkelijk voor een blessure aan de kuit en de eerste diagnose wijst alvast op een scheurtje. Toch hoeft dit niet meteen slecht nieuws te betekenen voor de Buffalo's want de Georgiër zou namelijk 'maar' twee tot drie weken out zijn. Voor het Europese tweeluik zal Gent wellicht geen beroep kunnen doen op Chakvetadze want na zijn revalidatie zal hij eerst nog het nodige wedstrijdritme moeten opdoen.

LEES OOK: AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

🚀

Is dit een aderlating voor Gent?

Meest recent

'Om deze reden stuurt Fink Anderlecht wandelen'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

0
0
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

4
4
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

40
40
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

71
71
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

324
324
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

114
114
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

290
290
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

84
84
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

104
104
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

157
157
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

191
191
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

223
223
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1164
1164
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

143
143
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

341
341
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

410
410
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

272
272
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

341
341
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135

Meer sportnieuws